Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młody daj fotke.. :naughty:

Opublikowano

Mi się te brewki trochę podobały :gwizdanie:

Młody - KOKSIOR ! :cool1:

A na pierwszy post przydałyby się profi fotki :naughty:

Niech Ci Cuber strzeli kilka po znajomości :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Fotki zrobię jutro ponieważ auto tak brudne że wstyd dawać takie fotki na forum :hi:

e7c1b9bffd6c0e0dmed.jpg

8cb14a3771214c75med.jpg

cc0e416c45099730med.jpg

Obiecane fotki :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie się to prezentuje :good: , relingi już wymienione, bo widzę, że satynowe są już do sprzedania w dziale sprzedam?

Opublikowano

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

Opublikowano

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

a to nie jest po wirusie ?? toz to przeciez sie ledwo toczy jak tyle ciezarkow doszlo :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

Okolice kwietnia na jakieś 170 koni :)

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

a to nie jest po wirusie ?? toz to przeciez sie ledwo toczy jak tyle ciezarkow doszlo :polew: :polew:

Toczy się lepiej niż Twoja :polew: :polew: której nikt nie widział :polew: a w ogóle jest ? :naughty:

Opublikowano

heheh teraz to mi dales kolego :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: ... Ty jakis wrazliwy jestes bardzo widze :polew: :polew:... nie bede ciagnol tematu bo nei chce CI psuc watku Kozaczku :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

heheh teraz to mi dales kolego :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: ... Ty jakis wrazliwy jestes bardzo widze :polew: :polew:... nie bede ciagnol tematu bo nei chce CI psuc watku Kozaczku :naughty: :naughty:

Ja wrażliwy :polew: spoko :decayed: i nie psujesz mi tematu powiem jednemu z zileonych i będzie czysto :cool1:

Opublikowano

no tak ... kolegami sie jeszcze zastawia ... juz wiem skad ksywka Mlody :polew: :polew:

Opublikowano

Młody co do auta to kroki poszly w dobra strone

z najbardziej wiesniackiej b6 na forum zrobila sie jedna z ladniejszych b6 na forum ( dobrze ze posluchales glosu forumowiczow ... )

ale co do stwierdzenia ze twoj 1.9 131KM toczy sie lepiej niz 2.5 163KM kolegi mmcv to troche litosciwe...

fakt ze te 1.9 131KM dla niektorych nie jedzie ... nie oznacza ze musisz odpowiadac taka jakby agresja i kpina ...

mi tez ludzie pisza ze moje nie jedzie i co z tego ... dla niektorych nie jedzie dla innych zapierdziela :)

a to ze auto przydalby sie chip to fakt ... bo wtedy raczej nie bylo by sie do czego przyczepic

no moze pozatym ze 18" do b6 sa za male :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

Ktoś Tu wołał zielonego :naughty:

Mlody furmana teraz wyglada rewelacyjnie :good: :good: :good:

Opublikowano

a wlasnie ... jak dla mnie brakuje sciemy szyb

:)

nie planujesz ?

Opublikowano

też bym przyciemnił :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

Opublikowano

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

nie jedzie nikomu :gwizdanie: ... i woz gdzies tam lezy sobie, ale tak popularny jak Twoj nie jest wiec :naughty: :naughty: nie byles swiadomy ze istnieje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

nie jedzie nikomu :gwizdanie: ... i woz gdzies tam lezy sobie, ale tak popularny jak Twoj nie jest wiec :naughty: :naughty: nie byles swiadomy ze istnieje :wink4:

Widziałem ponieważ przesłałeś mi link na PW :tongue4:

Teraz muszę zmienić relingi :naughty: jak będę miał chwilę wolnego czasu :)

Opublikowano

Młody kox felgi :good: malowali to proszkowo? jak z trwałością?

Opublikowano

Tak patrze na foty, a na nich na fotel kierowcy... Ty masz 2.15 wzrostu, czy lezysz podczas jazdy? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Młody kox felgi :good: malowali to proszkowo? jak z trwałością?

Tak proszkowo :) już ponad trzy tygodnie na nich śmigam i wszystko oki :) wytrzymały nawet sole drogowe :naughty: [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:14_________________________________________________Dobre masz oko Flyer mam 186 cm i tak mi wygodnie :) każdy mówi że mało miejsca w tych A4 jak siada za mną :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.