Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Potrzebny wzmacniacz antenowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Ostatnio przy myciu CCCO udało mi się urwać antenę :embarrassed: Była już skorodowana, utleniona na łączeniu ze wzmacniaczem, a ja jej tylko pomogłem. Szukałem takiego wzmacniacza na allegro, ale nic nie znalazłem. Problem polega na tym, że mam telefon w podłokietniku i wzmacniacz nie może być pierwszy lepszy. Może ktoś posiada taki, a nie zaśniedziały, bo na moim radio ciężko łapało sygnał, albo będzie w ASO i mógłby się dowiedzieć o cenę nowego? Oto nr. który na nim jest: 4B9 035 501. Poniżej zdjęcie takiego, jaki jest mi potrzebny. 4b9035501a-5030-1210231452664434360.jpg

cimg43587l035ybs41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Chyba będę szukał używki, bo cena powala :polew:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 19:10_________________________________________________A może ktoś wie, czy da się to rozebrać i przełożyć to całe mocowanie anteny z innego wzmacniacza, niekoniecznie o tym samym kodzie seryjnym? Bo nie uśmiecha mi się wydanie takiej kasy na nówkę, a znaleźć używkę jest ciężko. Ewentualnie szukać może innego wzmacniacza pasującego do A4 B5, rezygnując z działania telefonu(którego i tak nie używam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Z szukaniem uzywki bym sobie darowal. U mnie byl identyko wzmacniacz i wyrobione mocowanie bata, stracilem sporo czasu na szukaniu, bez rezultatow. Kupilem w koncu stope taka trojkatna (wzmacniacz wbudowany w stope), wyciagnalem koncowke/wtyczke/gniazdo z mojego starego wzmacniacza, dolutowalem do kabla od nowo nabytej stopy i w ten sposob fabryczny kanbel antenowy (ten pociagniety pod tapicerka) pasowal bez problemu do nowego wzmacniacza. Jeszcze cos kojarze, ze musialem zmienic/zarobic koncowki od +12V ktore idzie odseparowane od radia na wzmacniacz.

Cos takiego kupilem:

http://allegro.pl/antena-vw-golf-4-passat-b5-skoda-wzmacniacz-i1801551872.html

tylko u mnie byl dodatkowo wyprowadzony przewod +12V obok kabla antenowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...