Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Teraz moja A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A brewki super wyglądają, nie wiem czemu się tak wszyscy czepiają : )

:oklaski:

Opublikowano

nowe lampki ładniejsze od seryjnych, które był wcześniej :thumbup:

Ja jednak postawił bym na czarne LED-y

Efekt piorunujacy :thumbup:

Opublikowano

Dla mnie to wszystko jest :thumbup: każdy ma swój gust

Opublikowano

to jest to :th:

Opublikowano

No i bardzo ladnie :th: Miales odblaski w zestawie..? Mam nadzieje ze nie bedziesz ich przyklejac.. :decayed:

Odblasków nie było i nawet bym nie przykleił :D

Lampy tylne napewno lepsze niz te poprzedne ale rewelacji nie ma...jakos tak ponuro

Przednie jeszcze muszą poczekać, chcę upolować takie jak ma rob :thumbup:

Troszeczkę ponuro ale inaczej to byłby efekt blink-blink czego chciałem uniknąć :D[br]Dopisany: 01 Październik 2007, 07:42 _________________________________________________W planach wymiana lampek przednich na takie ładne ale szukam kogoś w niemczech żeby mi zamówił :naughty:

Opublikowano

Tylko one nie bardzo pasują stylistycznie do lamp, chyba że jedne sprzedał bym w dobrej cenie :D

Opublikowano

Kazdy ma swoj gust, gorzej nie jest i o to chodzi, ja zakladalbym przod Valeo, tyl po 2 lifcie i autko wyglada jak z 2000 roku. Pozdr

Opublikowano

Auto będzie wyglądło jak z 2000r ale mi chodziło o to żeby nie robić sztucznej nowości

Opublikowano

Auto będzie wyglądło jak z 2000r ale mi chodziło o to żeby nie robić sztucznej nowości

dokładnie, parę niestandardowych zmian i :audi: wygląda dużo młodziej :th:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Aktualizacja w pierwszym poście

Polerka rantów i efekt blink-blink :)

Do tego nowe oponki

Opublikowano

Spedyt jebnij polerką jeszcze wnętrze felg ale nie za mocno , mat do polerki ma się nijak. :thumbup:

ps. jak mam teraz w normalnym rozmiarze foty otwierać?

Opublikowano

Foty poprawione :)

Dorzucę jutro pomalowane lusterka i jedną lampę bez brewki żeby porównać jak będzie ładniej :D

Opublikowano

Zawsze mi się te fele podobały, git fasola jest. Teraz to się bedziesz woził hyhyhy :kox:

Opublikowano

bez brewek bedzie lepiej ;D

fajnie ze inna niz wiekszosc ktore maja chrom i felgi Mam8 ;)

mi sie podoba

Opublikowano

W pierwszym poście porównanie jak jest z brewką i bez brewki :) i malowane lusterko

Na szczęście nowe lampy już w drodze :dance: i brewki out

Opublikowano

no ... bez brewki duzo lepiej

jakie swiatelka kupiles ?

chcesz kupic kopie zapasowa swojego grila ( bo moj chcem sprzedac :polew: ) ?

Opublikowano

Spedyt jebnij polerką jeszcze wnętrze felg ale nie za mocno , mat do polerki ma się nijak. :thumbup:

Albo środek w taki jakis grafit , tytan ?????
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nowe lampki czekają na montaż :)

Zdjęcia w pierwszym poście, wersja z lampą i bez lampy.[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 19:01 _________________________________________________Kierunki już doszły kurierem, można brać się za robotę

spa0751gp8.jpg

Opublikowano

No no lampki ładne :naughty: Przewidujesz zenona ? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.