Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy ktos wie jak się nacisnie esp i przytrzyma 15 sekund to co z układów się wyłącza i czy auto ma lepsze osiągi.wiem ze pozniej juz nie można włączyć ,trzeba zgasić motor i włączyc ponownie

Opublikowano

wyłączasz elektroniczną kontrolę trakcji-jeśli za ostro ruszasz-ESP zapobiega poślizgowi kół i wykorzystuje do tego celu system ABS-

osiągi poprawią się ,ale tylko w połączeniu z dobrą przyczepnością na kołach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dobra czyli wszystko jest wyłączone abs esp i asr tak

Opublikowano

no dobra czyli wszystko jest wyłączone abs esp i asr tak

tylko ESP
Opublikowano

ABS zostaje

Opublikowano
  • Autor

a przy zapalonej kontrolce co jest wyłączone [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:55_________________________________________________moim zdaniem jest wszystko wyłączone abs asr i esp bo nie można go nawet włączyć w czasie jazdy i kontrolka nie świeci się trzeba się zatrzymać i zgasić silnik

Opublikowano

a przy zapalonej kontrolce co jest wyłączone

ESP-to działa tylko podczas startu :wink4:
Opublikowano

nie trzeba się nawet zatrzymywać i wyłączać silnika

ABS działa zawsze, nie da się go wyłączyć guzikiem :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________

a przy zapalonej kontrolce co jest wyłączone

ESP-to działa tylko podczas startu :wink4:

chyba ASR :wink4:

Opublikowano

nie trzeba się nawet zatrzymywać i wyłączać silnika

ABS działa zawsze, nie da się go wyłączyć guzikiem :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________

a przy zapalonej kontrolce co jest wyłączone

ESP-to działa tylko podczas startu :wink4:

chyba ASR :wink4:

no tak- :wink4:

http://moto.onet.pl/8689587,0,4,filmy.html?node=19068

Opublikowano

Koledze chodzi o to że jak sie naciśnie przycisk to sie zapala kontrolka i jak sie przytrzyma dłużej to gaśnie i wtedy naciskając po raz kolejny to juz sie nie zapala a systemy sa chyba wtedy aktywne tzn ABS, ASR, ESP. Dobrze rozumiem?

Opublikowano

właśnie ESP jest wyłączony całkowicie wtedy :wink4:

Opublikowano

hmm panowie... u mnie przy dluzszym nacisnieciu przycisku esp jakgdyby dezaktywuje sie przycisk, lampka w liczniku sie nie zapala, a ponowne przyciskanie przycisku nie powoduje zadnych zmian, jak zatem wylaczyc u mnie calkowicie ESP ? a4 b6 3.0 w Q manual

Opublikowano

Podsumowując.

Po uruchomieniu auta działą ESP (w tym jest ASR, ABS...), czyli blokuje zrywanie przyczepności przy starcie i próbuje poprawić błędy kierowcy podczas jazdy, stabilizuje tor jazdy.

Jeśli wyłączysz ESP (zaświeca się kontrolka żółta na desce), wtedy nie ma stabilizacji toru jazdy itp, działa tylko ABS (tego nie możesz wyłączyć przyciskiem). Możesz ponownie nacisnąć przycisk ESP by je włączyć (zgaśnie kontrolka na desce). Jeśli zgasisz i uruchomisz ponownie silnik, ESP znowu działa.

Czy coś daje długie przytrzymanie przycisku? do sprawdzenia.

Opublikowano

no wlasnie czytalem wypowiedzi chlopakow z a6 podobno przytrzymanie dluzej przycisku daje kompletna dezaktywacje asr+esp (niby po pojawieniu sie ikony esp na zegarach niedokonca jest zdeaktywowany system kontroli, dopiero po dluzszym nacisnieciu kontrola sie wylacza) u mnie w a4 po dluzszym nacisnieciu dezaktywuje sie przycisk, bynajmniej takie mam wrazenie

chyba pobawie sie z bezpiecznikiem;D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.