Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przepływomierz


grzesu3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam u siebie plastikowy przepływomierz. Musze go wymienić i zastanawiam się czy musi być o takich samych numerach i plastikowy czy może być blaszany i o innych numerach. Mój motor do ADR 97R.

Z góry dzięki i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ori i tylko serwis..2 lata gwarancji i byc moze zaplacisz polowe jesli oddasz swoj.Oczywiscie ten model musi byc w programie regeneracji..Zamienniki to o dupe rozbic :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ja ostatnio wymieniałem przepływke na QAP-a... i musze wam powiedziec ze nie jest taka zła, wiadomo że nie jest to ori ale autko odzyskało moc i normalne spalanie... nie wiem jak to jest z innymi firmami ale ja z tego QAP-a musialem skorzystać bo niebyło mnie stać wywalić od razu: 650 przepływka + 30 wymiana + 80 komputer a takie są realia że jak chcecie mieć gwarancje to tak wygląd to cenowo w serwisie... a tu za 230 masz przepływke która jest może i podróbą ale produkowana w niemczech i mechanicy polecają tą firme...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz założyć przepływki z 1.6 ADP i 1.8 ADR z lat 95 - 97 , czy metalowa czy plastikowa obudowa nie ważne takie same parametry, ważne żeby była wtyczka na 3 piny, jak nie masz kasy kup używkę są w naprawdę w dobrych pieniądzach, zamienniki bardzo często zdarza się że nie trzymają parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz założyć przepływki z 1.6 ADP i 1.8 ADR z lat 95 - 97 , czy metalowa czy plastikowa obudowa nie ważne takie same parametry, ważne żeby była wtyczka na 3 piny, jak nie masz kasy kup używkę są w naprawdę w dobrych pieniądzach, zamienniki bardzo często zdarza się że nie trzymają parametrów.

Dzięki serdeczne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...