Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Do czego służy ten bezpiecznik ?


muchabzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jadac sobie gdzies stanalem na poboczu i samochod mi zgasl. szybka akcja ratunkowa z vagiem pokazala blad j399 czyli poszedl sterownik. podczas dochodzenia do tego co sie stalo zdjalem tapicerke nad kierownica (samochod to anglik wiec kierownica jest z drugiej strony) i znalazlem tam dodatkowe przekazniki i bezpieczniki. miedzy innymi byl bezpecznik 40 amper - spalony. i teraz pytanie. do czego jest ten bezpiecznik i czy spalenie sterownika i spalenie bezpiecznika sa ze soba zwiazane?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu nie martwilbym sie do czego ten bezpiecznik tylko skupil sie nad jakims dobrym warsztatem, ktory regeneruje pompy paliwa, bo blad wskazuje wlasnie na jej usterke :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jou dzieki

z pompa sprawa zalatwiona polowicznie. furka jest na chodzie choc swoje przeszla bo z powodu noza na gardle samochod w obroty wzial jakis nieznany mi spec od pomp. wymienil sterownik co prawda ale :

nie pokasowal bledow

spalil mi wszystkie swiece zarowe

stwierdzil ze migajaca lampka swiec zarowych to nic groznego bo sa wlasnie spalone swiece

oczywiscie nie zsynchronizowal sterownika z pompa

najprawdopodobniej nie ustawil katow wtrysku

no ale jak mowie mialem noz na gardle bo musialem dojechac na czas 2000 km.

na razie musze zvagowac samochod i sprawdzic te katy wtryskow ale jak na zlosc vag ktorego chcialem uzyc nie chce wspolpracowac z kablem jaki dostalem. tak ze musze cos nad tym pomyslec

natomiast meczy mnie ten bezpiecznik

zdjecia nie mam bo juz to dawno poskrecalem ale tak jak napisalem wczesniej jest to bezpiecznik w okolicach nog kierowcy po prawej stronie samochodu( samochod z angielska kierownica) i jest umieszczony horyzontalnie razem z bezpiecznikiem 50 amperowym.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się kojarzy że tam są 2 duże bezpieczniki od wentylatora klimy 40 i 50... zobacz czy załącza się wentylator jak włączysz klimę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...