Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Wariuje temperatura oleju


aju

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Witam, zmieniłem koledze licznik na taki full fiss z temp oleju, po paru godzinach powiedział że ma temp oleju 120 no nic powoli przyjechał, fakt na blacie 120 stało jak wryte, jako że irytował mnie nadmuch na mnie wyłączyłem całkiem climatronic i co wskazówka w ciagu sekundy opadła do około 100 i dalej na 80. Pojeździliśmy temp zawierała się między 70 a 90stopni. Po czym niespodziewanie znów skoczyła na 100 pózniej na 120 a na końcu na 140 stopni więc znów zabawa, wyłączenie wzmacniacza, climy temp spadała na około 100 w prędkości jak przy wyłączeniu zegarów. Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu temp 80 więc nie jak przed chwilą 100 czy 140.

Podmiana zegarów na anglika i jest to samo więc zegar ok. Ale czujnik? jak czujnik? skoro zabawy elektryką zmieniają temp na blacie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masą licznika, czujnika czy czego :mysli:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:35_________________________________________________uu widzę panowie polegli w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masą licznika, czujnika czy czego :mysli:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:35_________________________________________________uu widzę panowie polegli w temacie

mase lub zasilanie.

licznika, czujnik mase ma wlasna.

odepnij kostke czujnika i sprawdz wskazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na vagu wskazania też wariują

sprawdzę co będzie po odpięciu czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...