Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Porada w sprawie B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaki przebieg ma siostra i na ile % pewny? jakie trasy poonuje?

to czy on naprawdę ma się świetnie wyszło by w logach (czyt. diagnostyce)

Przy zakupie miał 188 000 przebieg to około 20 000 rocznie,diagnostykę robiła wiosną i wszystko OK. Po za tym nie mam nic do innych silników wypowiedziałem się tylko na temat BPW a co ktoś kupi jego sprawa :hi: [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 10:30_________________________________________________

co nie znaczy ze majac do wyboru auto z DPF badz bez, lepiej wybrac z DPF.

podobna kwestia dotyczy 8V lub 16V. chociaz tutaj liczy sie stan auta, BPW to jak Antionio pisał konstrukcyjnie 1,9 tdi, wiec prostsza konstrukcja.

Prostsza konstrukcja nie znaczy gorsza.

Opublikowano

wracajac do wyboru silnika wole ver 16V 140 KM. (maja poprawione mocowanie PD w porownaniu do BPW i odmian 8V) zarzucic softa na 170 KM, niz kupowac BRD chociaz ten ma lepszy wał i korbowy i korbowody ( kute).

Ludzie czy Wam z tym wałem na mózgi siadło? Każdy wał jest odkuwany martycowo, jedynie w poprzecznym silniku BMN VAG szczególnie chwalił się, że jest kuty i ma 4 przeciwciężary (dlatego, że początkowe BKD miały po osiem przeciwciężarów, do 2007 r. i trzeba było jakiś marketing zrobić). Spójrzcie na wały od silników w A4 2.0 16V i sami się zastanówcie, szczególnie że wał od BMN i od BLB ma ten sam koniec nr odkuwki AA... :polew:

Poza tym na tych "gorszych" wałach miałem chwilami blisko 450Nm a stale ponad 430Nm i nie stwierdzam problemu.

Jeśli już pchać się w podatnego na mody 2.0 16V to tylko na pomkach Boscha i najlepiej BRE bez DPF. To kapryśny silnik ale oszczędny i z dużym potencjałem.

DPF jest problemem na krótkich trasach. Ja przykładowo jak odpalam silnik to robię minimalnie 200 km a czasem i blisko 700 km. Nigdy nie miałem zciętych żaluzji w turbinie bo sadza u mnie jest wypalana samoczynnie od wysokiego EGT przy dużych obciążeniach. U mnie DPF też by prawidłowo działał. Kto kręci krótkie trasy to tylko auto bez DPF/FAP!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.