Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX


mikolaj85

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko poskładane, wszystko ładnie pasuje :) Tylko jest mały problem, nie wstaje :strzal::decayed: Coś jest źle podłoączone, nie było czasu żeby wczoraj poprawić, nie miałem kiedy vaga podpiąć, autem przejechałem moze 2 km. Dziś lub jutro sprawdze wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz odłożony hajs to zawsze mozesz zlożyć pompki hybrydowe na bazie AL :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle czy późno ?

Już wszystko jest ok, nie wstawała wogole auto jechało samym silnikiem. Jedna wtyczka była źle zapięta i pokazywało błąd przepływki. Wystarczyło ja wpiąć i auto zaczęło jechać. Pierwsze odczucia to nie jest źle :tongue4:

Postaram się wrzucić loga, chociaż nie wiem czy to ma sens teraz, przydała by sie korekta softu i wywalenie kata :)[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 17:28_________________________________________________Logi Cah na 3 biegu

Z katem

http://vaglog.rtnet.pl/mikolajwarchol_59514.html

Kat wyciety

http://vaglog.rtnet.pl/mikolajwarchol_59515.html

Auto cały czas nie jest zestrojone.

Flansz z 2 talerzyków nie zdała egzaminu, pojawiły sie przedmuchy :gwizdanie: Teraz jest jednolita (11mm) z kazdej srony są szpilki narazie daje rade :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wole rurę niż strumienicę

zamiennik od gruchota to nie strumienica tylko cos na wzor dp z malutkim tlumikiem sam jezdze juz od dluzszego czasu na takim wynalazku i jest ok.

Od gruchota ten zamiennik kata to DP nawet nie przypomina bo rurki są zdecydowanie za małej średnicy.Te rurki są mniejszej średnicy niż wylot z turba bo wspawane są w środek kołnierza/flanszy.

u mnie zamiennik od gruchota styknął i wyszło +200... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia nie mam, ewentualnie moge zrobic z góry ale to sam krążek bedzie widać. Powinien byc wzór z którego wycinaliśmy w warsztacie u kolegi, jak bedzie to dam w czawartek info co i jak.

Co do zamiennika od gruchota to daje rade, wylot z turbo ma 44mm rura od gruchota ma średnicy zwenętrznej 51 mm o ile dobrze pamietam, ale napewno nie jest węższa i nie blokuje przelotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...