Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-E vs. Car Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdybyście mieli wybrać pomiędzy instalacją RNS-E , a car pc ..co byście wybrali ?

Koszta instalacji jednego jak i drugiego mogą wydawać sie podobne , możliwości obu systemów wielkie .

Koszt kompa w na alle ... 1500zł .. na ebayu 368 $ .

Ciekawe jak to jest z instalacją kompa i z użytkowaniem ?

Jakie może mieć plusy car PC .. a jakie minusy ? To samo z RNS-E ?

http://pl.youtube.com/watch?v=3X10Y5YxBvM - Audi

http://pl.youtube.com/watch?v=rCXKCtcDU7Y

http://pl.youtube.com/watch?v=qbniQmgqous

Opublikowano

W pc więcej opcji czego pewnie w RSN-E nie ma... Jak bym miał wybór to wybrał bym PC. Jeśli działa na zasadzie komputera to na pewno ma wiele więcej możliwości. Chyba że potrzebujesz tylko odtwarzacza audio, dvd i navi to RSN-E będzie lepiej wpasowane w auto. Wszystko ma dobre i złe strony :)

Opublikowano
  • Autor

RNS-e ma przewage bo jest nawigacja . Z drugiej strony to ... np. ja nie potrzebuje nawigacji gdyż mam Navi przenośne :decayed:

Monitor od PC można ładnie zabudować w kokpicie ..ale w przypadku gdy w B5 jest system Nokia - mogą działać tylko 2 głośniki :mysli:

Opublikowano

raggaman, a co chcesz z tym komputerem robic w aucie? Bo ja sobie nie wyobrazam... RNS-E mi w zupelnosci wystarcza, za***ista zabawka, muzyka z kart pamieci, nawigacja, mozna rozbudowac o tv/dvd, zintegrowac z telefonem... Tania zabawa to nie jest, ale przynajmniej wyglada i dziala porzadnie :)

Opublikowano

Rowniez nie widze jakiegos konkretnego zastosowania dla CarPC w aucie , no chyba ze bede gdzies na postoju tego uzywal :P bo w trakcie jazdy poradzic sobie z wina to nie lada wyczyn :P

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie myśle o RNS-e tylko po 1. cena samej navi + graty+ zamontowanie+rozbudowanie tego :disgust:

Flyer Ile dałeś za RNS-e ze wszystkim + robota ( jak sie wstydzisz może być na PW :tongue4: )

Jaka jest z szatą graficzną map w RNS-E ? Nawigacja pokazuje linie pionowe i poziome ..i tyle czy można liczyć na coś wiecej ?

Chodzi mi o to że mam przenośna nawigacje ..a za baze multimediow robił by PC :mysli:

Rowniez nie widze jakiegos konkretnego zastosowania dla CarPC w aucie , no chyba ze bede gdzies na postoju tego uzywal :P bo w trakcie jazdy poradzic sobie z wina to nie lada wyczyn :P

Widziałeś na filmikach ..ładujesz sobie "nakładke" i masz coś jakby odtwarzacz . Klikasz paluszkiem i tyle :decayed:

Narazie zbieram info na ten temat ...

Opublikowano

Mojej kwoty nie ma co porownywac z Twoja, bo Ty masz wiecej przerobek... Ja sie zmiescilem w 2300 (sprzet, jakies kable, antena gps/gsm, robocizna).

Opublikowano
  • Autor

Mojej kwoty nie ma co porownywac z Twoja, bo Ty masz wiecej przerobek... Ja sie zmiescilem w 2300 (sprzet, jakies kable, antena gps/gsm, robocizna).

Czyli jak dla mnie trzeba liczyć ok . 3000 zł :embarrassed: Jak nie więcej..

Jesli zsumuje sobie mojego Garmina + kompa = wyjdą mnie podobne pięniądze :mysli:

Tylko jak jest z dokładnością RNS-E i prowadzeniem głosowym ? PL ?

Opublikowano

Dokladnosc BDB, prowadzenia glosowego w PL nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Dokladnosc BDB, prowadzenia glosowego w PL nie ma.

Prowadzenie po angielsku jest ? Ciekawe czy pod RNS-E zadziała system audio Nokia :mysli:

Opublikowano

Po angielsku jest. System audio Nokia, czyli? To jakis serwowany przez audi zestaw glosnomowiacy?

Opublikowano
  • Autor

Po angielsku jest. System audio Nokia, czyli? To jakis serwowany przez audi zestaw glosnomowiacy?

Sub Nokia i pare głosników w serii ( 8 ? - sam nie wiem jutro zobacze w kodach ) :tongue4: Dla mnie wystarczające :>

Głośnommowiacy to mialem siemensa ale sie pozbyłem :decayed:

Opublikowano

raggaman

Sub Nokia i pare głosników w serii ( 8 ? - sam nie wiem jutro zobacze w kodach )

da radę bez problemu :wink4:

Opublikowano

Pewnie Raggaman przeprowadza się do niuni i potrzebuje dostęp do netu - czytaj forum Klubu A4 :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie Raggaman przeprowadza się do niuni i potrzebuje dostęp do netu - czytaj forum Klubu A4 :kox::polew: :polew: :polew:

Wrazie jak mnie kobieta wyrzuci z mieszkania lub zabroni siadac przed kompem :D

Opublikowano

RNS-E pięknie integruje się z wnętrzem autka: przyciski, kolor podświetlenia, komunikaty na FIS. Dzięki temu uzyskuje się efekt czysto fabryczny. Nigdy nie osiągniesz tego za pomocą jakiegos Car PC.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.