Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-E vs. Car Pc


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mieli wybrać pomiędzy instalacją RNS-E , a car pc ..co byście wybrali ?

Koszta instalacji jednego jak i drugiego mogą wydawać sie podobne , możliwości obu systemów wielkie .

Koszt kompa w na alle ... 1500zł .. na ebayu 368 $ .

Ciekawe jak to jest z instalacją kompa i z użytkowaniem ?

Jakie może mieć plusy car PC .. a jakie minusy ? To samo z RNS-E ?

http://pl.youtube.com/watch?v=3X10Y5YxBvM - Audi

http://pl.youtube.com/watch?v=rCXKCtcDU7Y

http://pl.youtube.com/watch?v=qbniQmgqous

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pc więcej opcji czego pewnie w RSN-E nie ma... Jak bym miał wybór to wybrał bym PC. Jeśli działa na zasadzie komputera to na pewno ma wiele więcej możliwości. Chyba że potrzebujesz tylko odtwarzacza audio, dvd i navi to RSN-E będzie lepiej wpasowane w auto. Wszystko ma dobre i złe strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-e ma przewage bo jest nawigacja . Z drugiej strony to ... np. ja nie potrzebuje nawigacji gdyż mam Navi przenośne :decayed:

Monitor od PC można ładnie zabudować w kokpicie ..ale w przypadku gdy w B5 jest system Nokia - mogą działać tylko 2 głośniki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman, a co chcesz z tym komputerem robic w aucie? Bo ja sobie nie wyobrazam... RNS-E mi w zupelnosci wystarcza, za***ista zabawka, muzyka z kart pamieci, nawigacja, mozna rozbudowac o tv/dvd, zintegrowac z telefonem... Tania zabawa to nie jest, ale przynajmniej wyglada i dziala porzadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie myśle o RNS-e tylko po 1. cena samej navi + graty+ zamontowanie+rozbudowanie tego :disgust:

Flyer Ile dałeś za RNS-e ze wszystkim + robota ( jak sie wstydzisz może być na PW :tongue4: )

Jaka jest z szatą graficzną map w RNS-E ? Nawigacja pokazuje linie pionowe i poziome ..i tyle czy można liczyć na coś wiecej ?

Chodzi mi o to że mam przenośna nawigacje ..a za baze multimediow robił by PC :mysli:

Rowniez nie widze jakiegos konkretnego zastosowania dla CarPC w aucie , no chyba ze bede gdzies na postoju tego uzywal :P bo w trakcie jazdy poradzic sobie z wina to nie lada wyczyn :P

Widziałeś na filmikach ..ładujesz sobie "nakładke" i masz coś jakby odtwarzacz . Klikasz paluszkiem i tyle :decayed:

Narazie zbieram info na ten temat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej kwoty nie ma co porownywac z Twoja, bo Ty masz wiecej przerobek... Ja sie zmiescilem w 2300 (sprzet, jakies kable, antena gps/gsm, robocizna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej kwoty nie ma co porownywac z Twoja, bo Ty masz wiecej przerobek... Ja sie zmiescilem w 2300 (sprzet, jakies kable, antena gps/gsm, robocizna).

Czyli jak dla mnie trzeba liczyć ok . 3000 zł :embarrassed: Jak nie więcej..

Jesli zsumuje sobie mojego Garmina + kompa = wyjdą mnie podobne pięniądze :mysli:

Tylko jak jest z dokładnością RNS-E i prowadzeniem głosowym ? PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnosc BDB, prowadzenia glosowego w PL nie ma.

Prowadzenie po angielsku jest ? Ciekawe czy pod RNS-E zadziała system audio Nokia :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku jest. System audio Nokia, czyli? To jakis serwowany przez audi zestaw glosnomowiacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po angielsku jest. System audio Nokia, czyli? To jakis serwowany przez audi zestaw glosnomowiacy?

Sub Nokia i pare głosników w serii ( 8 ? - sam nie wiem jutro zobacze w kodach ) :tongue4: Dla mnie wystarczające :>

Głośnommowiacy to mialem siemensa ale sie pozbyłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman

Sub Nokia i pare głosników w serii ( 8 ? - sam nie wiem jutro zobacze w kodach )

da radę bez problemu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Raggaman przeprowadza się do niuni i potrzebuje dostęp do netu - czytaj forum Klubu A4 :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Raggaman przeprowadza się do niuni i potrzebuje dostęp do netu - czytaj forum Klubu A4 :kox::polew: :polew: :polew:

Wrazie jak mnie kobieta wyrzuci z mieszkania lub zabroni siadac przed kompem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E pięknie integruje się z wnętrzem autka: przyciski, kolor podświetlenia, komunikaty na FIS. Dzięki temu uzyskuje się efekt czysto fabryczny. Nigdy nie osiągniesz tego za pomocą jakiegos Car PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...