Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko


czeslaw555

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę zaprezentowac szanownemu gronu klubowiczów Audi mój nowy nabytek :>. Nowy to nie znaczy że fabrycznie nowy ,autko jest 96 r Z KLIMATRONIK z TEMPOMATEM , sprowadziłem je z Hamburga osobiście.Sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby.VAG nie wykazał żadnych błędów wszytkie ustawienia OK ,bezwypadek ,choc autko ma naśmigane 324tys.km to jest naprawdę w b.zadbane .Stan jego i badanie VAG robiłem u dwóch różnych gości, w tym u jednego w Hamburgu i wynik był taki sam .Jako że to mój pierwszy dizelek to jest mi troche głośno w kabinie ,nie wiem czy tak ma byc ale jest ,wcześniej jezdziłem omega C z 2000r. b/gaz. trudno było trochę się przestawic też na automat, ale już jest OK.

aV26amv0.jpg

aV26cK9A.jpg

Pq1zE0R0.jpg

aV26d_Z9.jpg

aV26ehr9.jpg

aV26eyU9.jpg

aV26fbOr.jpg

Pq1zFBCJ.jpg

aV26ehr9.jpg

aV26icni.jpg

Sorki za może słabe zdjęcia :embarrassed:

aV26eyU9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to tak do wymiany lampy przednie na ori po II Lifcie oraz kierunki w błotnikach na białe. Bardzo fajna furka podoba mi się drewno w niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile takie lampy kosztuja?co do licznika to ma jako nieliczne auto oryginalny przebieg ,takie tam stoją w większości tylko po przekroczeniu granicy przebiegi znacząco maleją :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy nie są tanie chodzi mi o zespolone soczewki Valeo za około 800 można kupić nówki możesz poszukać albo skontaktój się z kolegą o niku Misior on ma sklep więc może będzie taniej

[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:19 _________________________________________________Jaki masz rodzaj drewna jest to orzech?? ciemny orzech czy jasny orzech czy coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy są 3 żarówkowe że się tak wyraże ,tzn światło mijania, długie, p.mgielne i myślałem wstawic ksenony w miejsce mijania[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:22 _________________________________________________Pq1zKAUJ.jpg[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:30 _________________________________________________Pq1zKAUJ.jpg

aV26x0fJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampy są 3 żarówkowe że się tak wyraże ,tzn światło mijania, długie, p.mgielne i myślałem wstawic ksenony w miejsce mijania[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:22

To masz lampy Valeo czyli soczewka mijania osobno długie i kierunklowskaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że nie mam tam soczewki tylko lampa jest podzielona trzy [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 17:58 _________________________________________________a drewno to ciemny orzech bardzo ładnie to wygląda zdjecia nie oddają tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jakie ty masz jeżeli chcesz zamontować ksenony to kupuj ori valeo po II lifcie ja będe montował w sobote bo kumpel z forum mi przywiezie Hid zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...