Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] samo-kasujacy liczniczek


burnt_offering

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z licznikiem dziennego przebiegu tzw liczniczkiem otoz sam sie kasuje i nalicza od zera. problem zaobserwowalem juz 2 tyg temu. nie jest on bardzo uciazliwy ale mimo wszystko przydal by sie. nie wiem co moze byc powodem. samochodem jezdze dosc duzo robie ok 400 mil (600 km)tygodniowo. waruni zewnetrze ok nie ma mrozu nie jest mokro. nier wiem dokladnie w jakim momecie sie kasuje bo zauwazam to zwykle po dotarciu na miejsce albo przed wyruszeniem w droge. mam tez inny problem nie swiaci mi podswietlenie pokretel ogrzewania . problemem jest zapewne brak styku albo przepalony przewod. na poczatku wystarczylo lekko stuknac w srodkowa konsole aby swiatlo wrocilo teraz juz nie pomaga. wie ktos moze jak zdjac przedni panel srodkowej konsoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem co jest bo nie wiem jak sie dostac pod spod nie chce czgos oderwac albo polamac. napiecie sproboje sprawdzic choc nie mam w domu miernika ale mam w pracy. ale zadnych problemow nie zauwazylem - zawsze mam wlaczone radio, zawsze jezdze na swiatlach i nic sie nie dzieje tylko ten liczniczek ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokretla sciagsz pociagajc do siebie, siedza ciasno wiec mocno trzeba ciagnac, pod nimi sa dwie sruby, caly panel powinien zejsc, pod spodem powinny byc chyba 3 zaroweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...