Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Kąty widzenie i cena pozatym ok.Amoled mialbyć w sonym już w tamtym roku nie wiem wiec na co czekają.

• • AMOLED w nowym Sony Xperia - wyświetlacz AMOLED trafi do następnego smartfonu Sony Xperia => Spokogadzet.pl • •

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tej chwili zastanowilbym sie nad LG Nexus 4. Mialem w rece i design mi sie bardzo podoba. Jesli ktos lubi eleganckie ksztalty to i SGS3 (ktorego sam posiadam) i Sony Xperia Z odpada. Bardzo szybki telefonik - w koncu czysty soft Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kąty widzenie i cena pozatym ok.Amoled mialbyć w sonym już w tamtym roku nie wiem wiec na co czekają.

• • AMOLED w nowym Sony Xperia - wyświetlacz AMOLED trafi do następnego smartfonu Sony Xperia => Spokogadzet.pl • •

No tak jeszcze kąty widzenia, zapomniałem. Druga rzecz, którą hejterzy SONY zarzucają Z. Tak jakby cała rodzina miała siadać przez fonem na wieczorne oglądanie filmu w HD lub granie w 4 osoby na 1 ekranie w Real Racing 3 :) A według mnie (i innych rozgarnietych) można to zaliczyć nawet na plus, po co dokładnie ma osoba obok widziec co i do kogo pisze, czy co przeglądam? Choć tragedii oczywiście nie ma, no ale jesli już.

Moim zadaniem nie jest hejt w strone S3 w zadnym wypadku. Czepiam sie bieli dla zasady bo Ty tez sie czepiasz :) Bo to sa naprawde pierdółki, ale mówienie ze Z jest gorsza od S3 czy ze ma kiepski wyświetlacz mija się z prawdą.

@Kanal - z ciekawosci wrzucilem w google tego LG i jeśli to jest bardziej eleganckie od S3 czy tym bardziej od Z. No ok, nie mam pytań są rózne gusta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, gusta sa rozne i o nich sie nie dyskutuje.

Ja wzialem go pierwszy raz do reki i od razu zalowalem ze kupilem S3... ale nie zamienie jej bo nie bede dokladal kasy do czegos co tylko z wygladu mi sie bardziej podoba. Nexus 4 to jeden polysk - szyba z przodu i z tylu, podobnie jak w Sony ale ma bardziej obly ksztalt.. Na zdjeciach moze wyglada srednio ale ten telefon trzeba wziac do lapy.

http://www.pocketables.com/images/2012/12/lg-nexus-4-booting-608x454.jpg

http://www.popsci.com/files/imagecache/article_image_large/articles/nexus4back.jpg

Ceny nowych zaczynaja sie juz od 1300zl.

Zeby nie bylo.... Sony Xperia Z tez mi sie podoba jesli chodzi o wyglad. Najmniej z tych trzech podoba mi sie moja S3 ale co poradzisz :). Zeby trafiac za moda trzeba by zabawki zmieniac kilka razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeszcze kąty widzenia, zapomniałem. Druga rzecz, którą hejterzy SONY zarzucają Z.

Odnosze wrażenie, że to ty tu jestes "hejterem". :kwasny:

Te kąty to fakt i zdarza mi sie pokazywać znajomym filmik na telefonie i nie ma problemu, żeby kilka osób w miarę komfortowo go obejrzało jednocześnie.

Nie jestem jakimś wielkim fanem Samsunga. S-kę wybrałem ze względu na wyświetlacz, a nie:

Wybrałem Z bo lubie Sony

Mam też drugiego Samsunga bez AMOLEDA i wyświetlacz lipa, a telefon jak telefon, android jak android.

Ps. Co do błękitnego białego to zaraz spreparuję obrazek w kolorze białym i prześle na telefon dla sprawdzenia, bo generalnie poza czcionkami to w telefonie białego jest raczej mało (czego nie moge powiedzieć o czarnym) i zwyczajnie nie doświadczyłem przez kilka miesiecy użytkowania telefonu efektu "błękityzacji koloru białego".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeszcze kąty widzenia, zapomniałem. Druga rzecz, którą hejterzy SONY zarzucają Z.

Odnosze wrażenie, że to ty tu jestes "hejterem". :kwasny:

Te kąty to fakt i zdarza mi sie pokazywać znajomym filmik na telefonie i nie ma problemu, żeby kilka osób w miarę komfortowo go obejrzało jednocześnie.

Nie jestem jakimś wielkim fanem Samsunga. S-kę wybrałem ze względu na wyświetlacz, a nie:

Wybrałem Z bo lubie Sony

Mam też drugiego Samsunga bez AMOLEDA i wyświetlacz lipa, a telefon jak telefon, android jak android.

Ps. Co do błękitnego białego to zaraz spreparuję obrazek w kolorze białym i prześle na telefon dla sprawdzenia, bo generalnie poza czcionkami to w telefonie białego jest raczej mało (czego nie moge powiedzieć o czarnym) i zwyczajnie nie doświadczyłem przez kilka miesiecy użytkowania telefonu efektu "błękityzacji koloru białego".

Bo takiego efektu nie ma. Wlasnie zaczalem sie przygladac i nie wiem skad te foty w sieci. U mnie bialy jest bialy... na pewno nie niebieski. Poza tym jak komus kolory nie odpowiadaja to Ustawienia - Ekran - Tryb ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ekran wyświetlajacy biały kolor robi sie błękitny pod kątem.

I nie jest to niebieski. To coś jak efekt xenonu - biel wpadająca w błękitny odcień, zimna. Jednak nawet teraz widzę to tylko, gdy chcę to widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...