Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG]


daroA4

Rekomendowane odpowiedzi

kabelek może do jakiegoś podświetlenia pociągniety. sprawdź czy pojawia sie tam 12V po właczeniu swiateł

a czarna kostka to najprawdopodobniej od termometru. masz w liczniku? pokaz licznik od przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ta czarna wtyka od FISu

z tym że jesli chodzi o instalacje to ktos kto ma FIS musi pomóc coś więcej.

a co do tego kabla to ja obstawiam jakieś podświetlenie ale musisz sprawdzić czy po właczeniu świateł pojawia sie tam 12V

a może to jakaś samoróbka do tego by po odpaleniu samochodu właczało sie podświetlenie zegarów bo jak wiadomo klimatronik podświetla sie od razu i tak ten ktoś to wykombinował.

Co do tego błedu to raczej nie szukał bym przyczyny w liczniku tylko w samym czujniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podłączony zestaw głośnomówiący nokia ale wywalilem to, może jakiś prąd do tego szedł ale aż z kostki od licznika hmm?

no dziwne własnie.

sprawdź gdzie dokłądnie on leci. jak już ustalisz to sprawdx to co pisałem wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w ogóle te wtyczkę tam? bo może być tak że nie było fisu w tym samochodzie a ktoś dołozył taki licznik tylko niema do niego instalacji. No a fis działa poprawnie? bo raczej nie powinien :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko sie swieci spalanie chwilowe, dystans, spalanie średnie, ile czasu silnik włączony, temperature i jak tam czegos brakuje np płynu do spryskiwaczy to pokazuje :D to chyba dobrze działa :P

no to zgłupiałem i w takim wypadku nie wiem co to za czarne gniazdo. A masz taką czarna wtyczke i wpinasz w ten licznik własnie w to gniazdo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma w samochodzie takiej małej czarnej wtyczki są tylko 3 kostki takiej samej wielkości:

niebieska po lewej, po środku szara poziomo, i po prawej stronie zielona

napisz do kolegi Krycha on w tym się babrze całymi dniami to powinien pomóc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...