Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wężyki podciśnienia - pytanie


nowaks

Rekomendowane odpowiedzi

http://imageshack.us/photo/my-images/28/img7104u.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/225/img7107e.jpg/

Koledzy nie wiem może się skompromituję, ale czy to co wrzuciłem na zdjęciu to jest jeden w/w wężyków?? :embarrassed: jeżeli tak - to gdzie jest ten drugi??

No i czy jeżeli wygląda tak jak widać na zbliżeniu powinienem nie zwlekać dłużej z wymianą?? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz problemó z autem, nie gubi mocy itp, to jeszcze możesz pojeździć ale myślę że takie rzeczy warto profilaktycznie wymienić, bo koszt nie duży, ja płaciłem 10zł / metr wężyka z grubą ścianką o śr wewn. 4mm dodatkowo zbrojonego drucikami stalowymi

wężyków jest conajmniej 8, najlepiej zlokalizuj zaworki N75 i N18 (są podobne, jeden ma białą główkę drugi czarną, do każdego dochodzą po 3 wężyki + chyba 2 które są na przewoodach połączone trójnikiem, jeden do filtra powietrza taki krótki a drugi na trójniku połączony do kompa chyba - nie pamiętam dokładnie) i pokolei palcem leć po wężykach, zdejmij, docinaj na wymiar i wymieniajna bieżąco żebyś się nie pogubił zdejmując wszystkie na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wiem może się skompromituję, ale czy to co wrzuciłem na zdjęciu to jest jeden w/w wężyków?? :embarrassed: jeżeli tak - to gdzie jest ten drugi??

Jesteś Nowicjuszem więc nie bój się kompromitacji. Tak to jest jeden z wężyków podciśnienia wchodzący na króciec gruchy siłownika podciśnienia przy turbo ale o jaki drugi Ci chodzi ?

Ten widoczny na fotce wystarczy tylko zdjąć z gruchy i skrócić go o 1.5-2.0 centymetry i ponownie założyć (nie wymaga on całkowitej jego wymiany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...