Treść opublikowana przez nowaks
-
[ALL B5] Mycie silnika
Koledzy ja mylem srodkiem TENZI TRUCK CLEANER. zaslonilem folia kompa i wlot do filtra pow zeby nie zaciagnelo wody. po splukaniu odpalilem zeby przeschlo i efekt powalajacy ;p
-
Woda i dziura w bagażniku przy podłużnicy
A zbiera ci się z lewej strony tylko? Bo u mnie też z prawej też (przy sterowniku centralki), ale w dużo mniejszym stopniu, widać na zdjęciu takie zawilgotniałe po prostu. No a z lewej to gnój. :/
-
Woda i dziura w bagażniku przy podłużnicy
Dzięki panowie, spróbuje zamknąć kogoś w środku ale to chyba będzie musiało zaczekać do wiosny... A nie wiecie od czego może być ta wtyczka?
-
Woda i dziura w bagażniku przy podłużnicy
Koledzy mam taki problem, przypadkiem podczas wygłuszania bagażnika natknąłem się na małą niespodziankę...a mianowicie stoi woda w bagażniku z lewej zarówno jak i z prawej (z prawej w mniejszym stopniu). Jeszcze jedna ciekawostka z lewej strony na łączeniu podłogi bagażnika z podłużnicą jest mała dziurka... Czy jest to wynik niechlujnej naprawy? Czy jest jakiś domowy sposób, żeby się tym uporać? Pozdrawiam, a poniżej zamieszczam foto: <br /><br /> Przy okazji jeszcze pytanko, od czego może być ta niepodpięta wtyczka, zbliżenie na 3 zdjęciu, tak sobie leżała tam...
-
Potrzebny numer przewodu
Ja również poszukuję tego węża, nigdzie nie mogę znaleźć. A ty kolego też miałeś problem z odkręceniem i uszkodziłeś nakrętkę z gwintem??
-
[Inne] Diagnostyka Golfa II
A co to znaczy diagnostyka kodami błyskowymi...ups? W golfie mam 1.8 jednopunktowy wtrysk seryjnie 90koni.
-
[Inne] Diagnostyka Golfa II
Koledzy mam małe pytanko czy możliwa jest diagnostyka vagiem Golfa II ?? Z tego co się orientuję tam jest OBD I, czy jeżeli kupię jakąś przejściówkę to vagiem 311-2 będę mógł działać??
-
Problemy z zimnym silnikiem. Obsługa i momenty dokręcania świec żarowych
Koledzy, a czy na pewno uruchamiacie silnik OD RAZU po zgaśnięciu kontrolki świec?? Czy może czekacie jeszcze, aż np. napięcie wróci do 12V ?? Świece w sekundę robią się zimne i czekając całe grzanie idzie na marne. Startujcie silnik od razu po stuknięciu przekaźnika i jeżeli świece są sprawne silnik pali od strzała!
-
Spociki Łódzkie
wybiera się ktoś dzisiaj do kaliskiej??
-
[B5 AFN] Wężyki podciśnienia - pytanie
ok, dziękować wam jak uda mi się coś zmajstrować to wrzucę efekty
-
[B5 AFN] Wężyki podciśnienia - pytanie
http://imageshack.us/photo/my-images/28/img7104u.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/225/img7107e.jpg/ Koledzy nie wiem może się skompromituję, ale czy to co wrzuciłem na zdjęciu to jest jeden w/w wężyków?? jeżeli tak - to gdzie jest ten drugi?? No i czy jeżeli wygląda tak jak widać na zbliżeniu powinienem nie zwlekać dłużej z wymianą??
-
Spociki Łódzkie
a ja mam shella 10w40;p
-
Spociki Łódzkie
a gdzie idziesz w sob
-
Spociki Łódzkie
co tam chłopaki dużo osób na te spoty przyjeżdża?? Ja od pół roku się zbieram
-
[B5 AFN] Log 011 - pytanie
Ok, na dniach postaram się zrobić komplecik, a co do wolnego wstawania turbo zauważyłem, że np na 1 biegu jak chce gdzieś tam się wcisnąć na szybko to jest może nie dwie ale z jedna sekunda zwłoki na pewno....myślałem, że to normalne... turbo się musi rozpędzić??
-
[B5 AFN] Log 011 - pytanie
Witajcie, jak w temacie wykonałem log turbo 011 - pytanie czy jest dobrze zrobiony i czy na jego podstawie można ocenić zdrowie suszarki?? http://imageshack.us/f/856/logturbo.jpg/ Prośba do modka, gdybyś usuwał temat za naruszenie reg napisz co zrobiłem nie tak
-
[B6 AVF] Prośba o wytłumacznie syczenia
Pracuje nad tym, żeby zrobić jakieś logi ale coś kiepsko mi wychodzi raz wrzuciłem jakieś to modek skasował temat...
-
[B6 AVF] Prośba o wytłumacznie syczenia
Koledzy ja bym się podłączył do tego tematu mianowicie syczenie u mnie objawia się bardziej koło 4-5 biegu wcześniej nie słychać przy ostrym przyspieszaniu ALE dodam, że to syczenie występuję już od początku kiedy mam samochód to jest ponad rok czasu i przez ten czas zrobione koło 40tys i syczenie jest tak samo głośne. Problemów z turbo i z niczym innym nie ma. Ja zawsze myślałem, ze to normalne i tak musi być Po przeczytaniu tego tematu nabrałem wątpliwości...
- Machudera
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
bez jaj taki duży wyświetlacz osobno żaden laptop widziałem w aso takie kiedyś
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
Kurr nr błędu nie mam.. na wyświetlaczu pokazywał się napis "zablokowany komputer sterujący" i nic więcej nie można było zrobić.
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
gaśnie, aczkolwiek (!) miałem kiedyś sytuacje raz i potem chyba po jakiś 3-4miesiącach, że nie gasła kilka razy musiałem dawać prąd i dopiero poszło. Tak to nigdy więcej nie było z tym problemów. Mogę jeszcze dodać, że byłem na urlopie samochód stał 2tyg (odkąd ja posiadam to góra 1 dzień nie był odpalany). Ale odpalił na dotyk dojechałem bez problemu z Katowic do Łodzi w nocy. Rano zabrałem się za filterek no i tak się skończyło.
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
Słuchajcie byłem u niego sprawa jest taka próbowaliśmy już wszystkiego z tymi wężami luzowania srania odpowietrzania i jest to samo cały czas. Na kompie pokazuje informacje, że jest zablokowany komputer i nie można nic zrobić żadnych błędów usunąć, nic tylko można zresetować........ suma sumarum zostawiłem jednak o 10 jutro mam odebrać :| http://serwisvwaudi.pl/ a to strona tego serwisu
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
czyli co do innego elektryka spróbować??
-
[B5 AFN] Po wymianie filtra paliwa - "zablokowany komputer sterujący"
z tego co mi tłumaczył to właśnie sporadyczny błąd przekształcił się w stały i nie można usunąć tylko trzeba zresetować kompa i wszystko od nowa.....