Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Maping silnika


ZAN

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego drogi nie kazdy zna angielski. Trudno tez pisac o kims na podstawie strony internetowej.

W Polsce wiadomo kto dobrze robi i takie osoby sie poleca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem,ale chodzi o slowo maping,czyli tuninng bez instalacji czipa w eku.Podobno jest to nowoczesniejsze od chipa.Z 1.8T uzyskuje sie do 225 kucykow.W mailu od nich dowiedzialem sie ze bedzie mnie to kosztowac 380 funtow,przyjada pod dom i to zrobia.Jezeli przez 14 dni odwidzi mi sie lub bede niezadowolony calkowity zwrot kasy i przywrocenie osiagow fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem,ale chodzi o slowo maping,czyli tuninng bez instalacji czipa w eku

Czyli inaczej chodzi o chip po przez zlacze OBD :?: Bo jakos innego sposobu nie widze.

To samo robia i u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o slowo maping,czyli tuninng bez instalacji czipa w eku.Podobno jest to nowoczesniejsze od chipa
Marketingowy bełkot. Mapping to zmiana map. Sposób realizacji - czy to przez wymianę chipa na taki z nowymi mapami (starsze auta) czy przez wgranie map przez złącze OBD (nowsze auta) - nie mają wpływu na osiągnięty rezultat. W obu przypadkach komp sterujący pracą silnika dostaje nowe parametry w-g których steruje jednostkją napędową. A właśnei to decyduje o wzroście mocy.
uzyskuje sie do 225 kucykow.W mailu od nich dowiedzialem sie ze bedzie mnie to kosztowac 380 funtow,przyjada pod dom i to zrobia
No tak... nawet na hamowni nie sprawdzą, czy tłoków nie wypalą :/ I ciekawe, jak zmierzą uzyskaną moc ?

IMHO - trzymać się od nich z daleka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje,takie rzeczy trzeba od razu sprawdzac na hamowni, tacy akwizytorzy to chyba nie sa wiarygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mogą przyjechać z własną "hamownią" - urządzeniem podczepianym do koła i odpowiednim komputerkiem - po wprowadzeniu masy auta, średnicy koła i przełożenia głownego pozwala toto "hamować" auto na drodze - czyli w warunkach "bojowych". Jednak na drodze publicznej to nie jest dobra rzecz :twisted: Szcególnie w GB, gdzie radarów jest czasem więcej niż ładnych kobiet :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a możesz mi powiedzieć czy pytali cie o kod silnika?? Jaki masz kod silnika?? 225 KM jest IMHO astronomiczną wartością....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech mnie :)

może takie cuda to tylko na wyspach :) u nas jeszcze tego nie ma:)

powodzenia z tym mapingiem

ODRADZAM!!!

ewentualnie jak sie zdecydujesz to pokaż wyniki z hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba sie nie zdecyduje.W przyszlym roku wybieram sie niunia do Polski i jak cos to zrobie chipa w Polsce w dobrym renomowanym warsztacie.Mam na mysli Godula motorsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chyba sie nie zdecyduje.W przyszlym roku wybieram sie niunia do Polski i jak cos to zrobie chipa w Polsce w dobrym renomowanym warsztacie.Mam na mysli Godula motorsport.
Jesli jestes z Krakowa, to moge ci polecic TTC. U Daniela wielu ludzi chipowalo i nie narzekali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...