Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze zmieniarka w radiu Concert I


kebes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniewaz jak kupilem audi nie bylo zmieniarki kupilem zmieniarke Panasonic DP-600 i po podlaczeniu wszystko w niej dziala ale muzyka nie gra :no: na radiu pokazuje mi sie CD0 TR30 i nie wiem o co chodzi, dokupilem tylko zmieniarke poniewaz cale okablowanie bylo juz w aucie. Dodam ze mam radio Concert I w ktorym mam problem z przyciszaniem i podglaszaniem (walniety potencjometr lub procesor) czy jak np. procesor jest walniety to moze byc przyczyna ze nie chodza plyty czy to moze cos innego, dodam ze radio i kaseta dziala bez zarzutu..Prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzales czy ktos sie nie bawił z kodowaniem radia? czy jest zakodowane pod zmieiare? luknij vagiem a jak nie to moze uszkodzona zmieniarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede musial sprawdzic, ale doszedlem do tego ze orginalny kabel ma 8 pin a ten ktory mam ze zmieniarka ma 13 pin i to chyba jest przyczyna.Bede musial podmienic kable niestety :confused4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:16_________________________________________________A mozesz mi powiedziec jak moge sprawdzic vagiem czy jest zalozony kod na zmieniarke na radiu??z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bede musial sprawdzic, ale doszedlem do tego ze orginalny kabel ma 8 pin a ten ktory mam ze zmieniarka ma 13 pin i to chyba jest przyczyna.Bede musial podmienic kable niestety :confused4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:16_________________________________________________A mozesz mi powiedziec jak moge sprawdzic vagiem czy jest zalozony kod na zmieniarke na radiu??z gory dzieki

Tutaj link

http://http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert.html

Czytaj od momentu:

Standard/Bose and other configuration modes <--- Robisz krok po kroku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...