Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Moje blekitne audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Jestem nowy wybaczcie ze dalem fotki do NEWBIE, nie doczytalem wszystkiego do konca...

oto moja swiezo upieczona "zonka" :>

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie024800x600.jpg

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0251024x768.jpg

Mam do niej te felgii:

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0181024x768.jpg

Auto narazie czeka na lekka naprawe, pocalowala sie z kims tydzien po wizycie w serwisie audi, takze w ksiazce serwisowej jest wszystko zaksiegowane, jestem co do stanu tech. pewny w 100%, jak rowniez do przebiegu...

Planuje dokupic jakis zestaw xenonowy i lampy nowe, bo jedna jest puknieta wiec jest pretekst aby kupic obie nowe :naughty: (Moja mnie ubije jak zaczne auto odstawiac :wink4:) chce rowniez kupic taki sam przedni zderzak albo chociaz podobny aby pasowal do tylniego... Intersuje mnie oczywiscie chip u Rogalla, :naughty:, pozdro Rogall niebawem sie pokaze...

:hi: sie wszystkim w pas...

Opublikowano

wzuc zdjecia srodka i uzupelnij jak juz zrobisz naprawy,autko ladne -ten sam kolor co u mnie :th:,no i avancik :)

Opublikowano

ładny avancik a zderzaki ala s4 :rolleyes:

Opublikowano

raczej a'la RS4 :decayed:

Opublikowano

Kolego trafiła Ci sie perełka :

-Zderzak RS4

-Grill RS4

-Nakładki na progi masz chyba S4

-listwy drzwiowe S4 ?

-tył RS4

Czyli masz z bani przeróbki wizualne :wink4:

Jesli wsadzisz normalny zderzak do przodu to bedzie kicha sezonu bo do niczego juz nie bedzie pasował :embarrassed: Kupuj nowy od RS'a na przód .

Na tyle brakuje ci "krateczek" do zderzaka .

Lampki polifty Valeo , kieruneczki białe , czarne szybki i jakieś ładne fele :naughty: i Malina .

Zawias ori ?

Opublikowano
  • Autor

:th: Dzieki chlopaki, no napewno uzupelnie dane bo juz sie biore od poniedzialku za to autko, dzis juz nawet papiery dalem do tlumaczenia...

Przy felgach raczej zostane tych co kupilem za 20 euro :polew: , wlasnie o ten zderzak mi chodzilo, bo bede szukal takiego, widzialem na allegro lampy soczewkowe jakies EYE ale widze ze na forum nie sa polecane zbytnio (juz wiem dlaczego...) mam zamiar kupic przetwornice i xenony, takze jakie mi polecacie do tego lampy, zeby nie rozpraszaly zbytnio? :)

A co do przyciemniania szyb... Aktualnie jezdzilem passatem b4, sciemnilem wszystkie szyby jak leci ale slabo przyciemniajaca folia, jednak nie mialem atestu, teraz chce miec atest, myslalem o piaskowym przyciemnianiu, ale jednak nie w tym aucie...

Pozdrawiam! :th:

P.S - mam w srodku klapki na spryskiwacze lamp i jeszcze jakas 1 klapke ale kratki chyba nie mam :thumbdown: mozesz mi wytlumaczyc Raggaman dokladnie o jaka kratke chodzi? Licze po malu koszta :naughty:

Opublikowano

Podoba mi się! Przyciemnianie kolego piecowe a nie piaskowe raczej :)

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

tak tak, mniejsza o to, ale wiemy o co mi chodzi :decayed: nie wiesz jak z tym atestem na przednie szyby przyciemnione? pzdr.

Opublikowano

Można mieć przyciemnione do 70% przepuszczalności (o ile się nie mylę)

Zakład który Ci to będzie robił na pewno zrobi to zgodnie z przepisami, przynajmniej powinien :)

Opublikowano

P.S - mam w srodku klapki na spryskiwacze lamp i jeszcze jakas 1 klapke ale kratki chyba nie mam :thumbdown: mozesz mi wytlumaczyc Raggaman dokladnie o jaka kratke chodzi? Licze po malu koszta

Brakuje Ci tej kratki :

317530617xa7.jpg

317530617xa7.0a04ea95ae.jpg

I przy wymianie przedniego zderzaka te ktore kratki da sie ocalić zostaw sobie bo komplet kratek takich dynda na allegro 450 zł :decayed: złodziejstwo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki! Tylko hmmmm z przodu i z tylu nie ma zadnych kratek! po prostu jest kratka z plastiku pomalowana, nie da sie jej zciagnac... :mysli: ta kratka ma byc metalowa? chromowa? na allegro znalazlem za 350 zl ale przednia ze znaczkiem audi ta akurat mam...

http://i13.photobucket.com/albums/a290/etrone/Zdjecie0141024x768.jpg

Znalazlem! Mam zdezak:

http://moto.allegro.pl/item314642562_audi_a4_jak_rs4_zderzak_tuning_.html

:naughty:

Opublikowano

Więc masz te kratki :) a zderzak ten co masz lepszy :) szukaj takiego samego

Opublikowano

Czyli na tyle ktoś wrzucił w kolor te "krateki" ..aa bo na tamtych starcy fotach nie bylo tego widać ...jakby ich wogole nie bylo :mysli:

Czyli tył masz OK :th:

Z przodu masz kratki w zderzaku ..plasterki miodu :) Jak są całe to fart bo to jak juz pisałem 450 zł - http://allegro.pl/item315242536_rs4_2001r_kratki_do_zderzaka_nowe.html ;([br]Dopisany: Luty 23, 2008, 10:16:57 _________________________________________________

To nie taki :decayed:... to jakiś laminat jest Twoj jest oryginalny od RS4 :th:

Do ciebie to taki - http://moto.allegro.pl/item311867344_zderzak_przedni_audi_a4_rs4.html

Opublikowano
  • Autor

http://www.spojler.pl/produkt/1912/audi-a4-s4-audi-a-4-zderzak-przedni-wzor-1-spojlery-tuning ? :naughty: :naughty:

a myslisz ze ten co podeslales podejdzie do moich blotnikow? i na kly zaloze? wejdzie?

ten blekitny nawet pod kolor, szkoda ze uszkodzony, choc nie duzo... :mysli:

Opublikowano

Albo ten ... to też ori :decayed:

etrone98

Co do Xenonów to zakup sobie zestawik HID ( ja dałem 270 zł ) 6000 K jak chcesz lajtowo :decayed:[br]Dopisany: Luty 23, 2008, 10:21:24 _________________________________________________

ORI jest ORI ! :wink4: Jak masz juz pakiecik to nie kombinuj tylko ładuj ori RS :naughty:

Opublikowano

Nie nie weź taki jak w oryginale :)

Ragga widzę że o tym samym piszemy <lol2>

Opublikowano
  • Autor

pogubilem sie :wallbash::polew: zamowie ten bedzie? :

http://moto.allegro.pl/item311867344_zderzak_przedni_audi_a4_rs4.html :th:

tzn. z tych co mi podawaliscie juz nie moge dojsc ktory pokazywaliscie ze byl oryginal a ktory nie... domyslam sie ze ten bedzie dobry... Raggaman a do tych HID'ów jakie lampy? Czytalem juz ze nie moga zbytnio rozpraszac swiatla, dowod mnie nie swedzi :cool: jeszcze lampy i pewnie we wtorek srode autko bedzie zrobione :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

:th: thx! Wzialbym ten za 430, i tak bede lakierowal... Myslisz? Najrozsadniej chyba ten najtanszy...

Dziekuje Wesoly1601, a jak Ty myslisz na temat lamp, jakie powinienem kupic :chytry: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.