Skocz do zawartości
IGNOROWANY

System anywłamaniowy? Lub coś innego.


HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Jakie polecacie systemy antywłamaniowe do mieszkań w bloku? Najbardziej mi zależy na takim mało inwazyjnym, ale jednocześnie skutecznie odstraszającym złodzieja.

Na pewno odpada motyw z czujnikiem ruchu bo mam w mieszkaniu 2 psy (małe yorki a nie dobermany :polew:) a nie uśmiecha mi się zamykać ich na 8 godzin w łazience :decayed:

Na pewno też nie da rady założyć systemu za kilka tys złoty...

Proszę o jakąś poradę, bo wczoraj okradli mi sąsiada z bloku i jak się zacząłem zastanawiać to przez cały dzień w całej klatce zostaje max 2 mieszkańców. A sam mieszkam na 4 piętrze (ostatnie), gdzie w środku dnia złodziej nie musiałby się specjalnie trudzić żeby go nikt nie zobaczył...[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 20:26_________________________________________________Ja pier**** ale wtopa.... Proszę moda o przeniesienie do Na każdy temat. Proszę! Proszę! Proszę!

I przepraszam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie ten dział ale moderatorzy przeniosą to tam gdzie powinno to być :) Ja na twoim miejscu zaczął bym od kupna jakiś solidnych zamków bo złodziej będzie wolał okraść to mieszkanie w którym zamki są łatwiejsze do otworzenia i nie będzie tracił czasu żeby bawić się z jakimiś dobrymi zamkami.I ewentualnie jakieś dobre, antywłamaniowe drzwi które mają bolce itp.Ja również mam psa więc u mnie alarm również odpada. Może koledzy mają jakieś sprawdzone sposoby i powiedzą coś jeszcze :wink4:

Ewentualnie dobrym i tanim sposobem jest też dobra klamka. Ja niestety miałem włamanie do mieszkania 6 lat temu i złodzieje po prostu odkręcili klamkę bo śrubki były również od zew. strony drzwi i złamali wkładkę :confused4: Od tamtej pory, kupiłem dobrą wkładkę której za ch.. nie złamiesz i jest spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:51_________________________________________________masz opcje zamknij wątek :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym przeniesienie do innego działu, niż otwieranie nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...