Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPG] 2005 WERSJA US

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak oglądałem Twoją Mke już wcześniej:) Mi poprostu podoba sie ta audina w wersji DTM :naughty:

Pozdro

Nie wiem czy Piotr kojarzy tą wersje co mówisz to podam linka o szczegółowych informacjach.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0

Opublikowano

Tak oglądałem Twoją Mke już wcześniej:) Mi poprostu podoba sie ta audina w wersji DTM :naughty:

Pozdro

Nie wiem czy Piotr kojarzy tą wersje co mówisz to podam linka o szczegółowych informacjach.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0

No taka prawie RS4 :naughty:

A ta Mka byłaby lepsza w wersji coupe :gwizdanie:

Ja tam już chyba do końca życia bede jeździł audicami to moja 3cia już :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tak oglądałem Twoją Mke już wcześniej:) Mi poprostu podoba sie ta audina w wersji DTM :naughty:

Pozdro

Nie wiem czy Piotr kojarzy tą wersje co mówisz to podam linka o szczegółowych informacjach.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0

Tej wersji w ogóle chyba nie ma w USA. Poza tym my szukaliśmy auta dla żony, czegoś spokojnego. W 2005 roku były do wyboru tylko dwa silniki, 2.0 turbo i benzynowa szóstka i w sumie nie miało dla mnie żadnego znaczenia jakie auto kupimy. Miał być w dobrym stanie, niezniszczony, nie wydzielający dziwnych zapachów, (nie wiem czemu, ale połowa używanych aut po prostu śmierdzi), musiał mieć automat i musiał się spodobać żonie.

Ja w ogóle nie patrzyłem w stronę Audi, szukaliśmy głównie używanego Volvo. Ale przypadkiem natrafiliśmy na ten samochód i Grażynka jest zachwycona. A ja jestem zachwycony M Trójeczką, zatem wszyscy są zadowoleni. I o to chodzi. :)

A ta Mka byłaby lepsza w wersji coupe :gwizdanie:

Ja tam już chyba do końca życia bede jeździł audicami to moja 3cia już :kox:

To zależy na czym komu zależy. Mnie "biorą" auta czterodrzwiowe. Są dużo bardziej dyskretne i eleganckie.

A co do własnych predyspozycji w wyborze marki samochodu... czy ja wiem? Najwięcej miałem Fordów i lubię tę markę. Być może kiedyś jeszcze kupię Mustanga. Ale moim pierwszym autem był Mercedes (170V, rocznik 1936), miałem już VW (garbusa), miałem Mazdę, Nissana, Hondę, Saaba, parę Fiatów i jeden Bóg wie co jeszcze. Zdecydowanie, o klasę, najlepsza z nich jest M-ka. :naughty:

Opublikowano

takiej zony to mogę tylko pogratulować, piękny prezent.

a co do audi. Miodna seria :) :)

Opublikowano

fajna a4 no i garaż też fajnie wykorzystany :kox:

pozdrowienia dla żony od miłośników Audi :)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 18:08_________________________________________________hiob napisałeś, że nie masz xenonów a w zderzaku masz spryskiwacze to A4 B7 wychodziła ze zderzakiem ze spryskami przy opcji bez xenona?

Opublikowano

fajna a4 no i garaż też fajnie wykorzystany :kox:

pozdrowienia dla żony od miłośników Audi :)[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 18:08_________________________________________________hiob napisałeś, że nie masz xenonów a w zderzaku masz spryskiwacze to A4 B7 wychodziła ze zderzakiem ze spryskami przy opcji bez xenona?

tak;)

Opublikowano

czy na szybie jest może antyradar firmy Escort ? Jeśli tak to jaki model ?

Opublikowano
  • Autor
hiob napisałeś, że nie masz xenonów a w zderzaku masz spryskiwacze to A4 B7 wychodziła ze zderzakiem ze spryskami przy opcji bez xenona?

U nas nie ma żadnego prawa wiążącego w jakikolwiek sposób spryskiwacze, czy wycieraczki reflektorów z xenonami. Można mieć albo jedno, albo drugie, albo oba, albo nic. A ja nawet nie jestem pewien, czy nasze Audi ma rzeczywiście spryskiwacze reflektorów. Podpowiedzcie gdzie to się włącza, to sprawdzę, czy rzeczywiście są. :decayed:

U nas nie bardzo jest potrzebna taka opcja, bo światła i tak się jakoś nie brudzą. Nie tak, jak w Polsce, gdzie po paru deszczach, albo jednej śnieżycy żarówki przestają oświetlać drogę. Tutaj ani śnieżyc nie ma, ani błota na drodze i szkła lamp zawsze czyste.

czy na szybie jest może antyradar firmy Escort ? Jeśli tak to jaki model ?

Escort Passport 8500 X50. Ale to wykrywacz z BeeMki, wypożyczony na chwilę do Audi. :naughty:

Opublikowano
hiob napisałeś, że nie masz xenonów a w zderzaku masz spryskiwacze to A4 B7 wychodziła ze zderzakiem ze spryskami przy opcji bez xenona?

U nas nie ma żadnego prawa wiążącego w jakikolwiek sposób spryskiwacze, czy wycieraczki reflektorów z xenonami. Można mieć albo jedno, albo drugie, albo oba, albo nic. A ja nawet nie jestem pewien, czy nasze Audi ma rzeczywiście spryskiwacze reflektorów. Podpowiedzcie gdzie to się włącza, to sprawdzę, czy rzeczywiście są. :decayed:

U nas nie bardzo jest potrzebna taka opcja, bo światła i tak się jakoś nie brudzą. Nie tak, jak w Polsce, gdzie po paru deszczach, albo jednej śnieżycy żarówki przestają oświetlać drogę. Tutaj ani śnieżyc nie ma, ani błota na drodze i szkła lamp zawsze czyste.

przy zmywaniu szyby powinny się załączyć też spryski reflektorów

Opublikowano
Escort Passport 8500 X50. Ale to wykrywacz z BeeMki, wypożyczony na chwilę do Audi. :naughty:

hehe nie no wiadomo :decayed: proszę mi napisać tylko z jedno zdanie tak OFF topic jaka jest jego skuteczność bo przymierzam się do zakupu tego bądź droższego a słyszałem że są legendarne jeśli chodzi o wykrywanie :witch: mam starą Cobrę ale już nie wydala chociaż kamery przy drodze spokojnie łapie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie no wiadomo :decayed: proszę mi napisać tylko z jedno zdanie tak OFF topic jaka jest jego skuteczność bo przymierzam się do zakupu tego bądź droższego a słyszałem że są legendarne jeśli chodzi o wykrywanie :witch: mam starą Cobrę ale już nie wydala chociaż kamery przy drodze spokojnie łapie :gwizdanie:

Jeżeli policjant jest inteligentny (a podobno kilku jest), to skuteczność wykrywacza jest zerowa. Chyba, że się ma szczęście i strzeli w kogoś jadącego przed nami. Ja dwukrotnie straciłem prawo jazdy za szybkość, zawsze mając dobre wykrywacze radarów. Potem zabroniono ich używania w ciężarówkach i przez 20 lat nie zapłaciłem mandatu. Po prostu wykrywacz daje poczucie fałszywego bezpieczeństwa.

Ten kupiłem, bo jak się ma odrobinę szczęścia, pomoże. Jak policja strzela w kogoś kilometr przed nami, ostrzeże. Albo jak policjantowi się nie chce, jak np. wczoraj, stał w mieście z włączonym na stałe radarem, z daleka wiedziałem, że tam jest. Ale jakby miał radar wyłączony, a włączył gdy ja byłem blisko, to pewnie bym miał mały problem. Nie jechałem bardzo szybko, ale tam było ograniczenie do 40 km/h, była 2 nad ranem i pewnie bym parę(naście)(dziesiąt? :naughty:) km/h jechał szybciej, niż wolno.

Zatem należy to traktować jako jakąś pomoc, zdając sobie sprawę, że nie gwarantuje to niczego, a może dać fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Opublikowano

trucker, od lat mieszkasz w USA?

z tego co widzę, jesteś pozytywnie zakręcony :>

nie będę komentował samochodów, bo inni to robią, zaskakuje mnie twoja poprawna polszczyzna, lepsza niż polaków mieszkających w Polsce udzielających się na tym forum

jeden komentarz co do Volvo, wiem, nie ten wątek ale gdzie jest PROUD TO BE POLISH ??????????[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 23:56_________________________________________________D2L = 4-cylinder gasoline engine 2.0 L/147 kW 16V turbo FSI, homogeneous, base engine is T59/T61

z tego co wynalazłem, to Audi lakonicznie określa tą opcję, jednorodny silnik (zgodny) z bazą silnikową R4 Turbo, blok pewnie jak w 1,8 T ale inny osprzęt

Opublikowano
  • Autor

trucker, od lat mieszkasz w USA?

Prawie 30 lat. Wyjechałem z Polski w październiku 81. roku, w USA od lutego 82.

... zaskakuje mnie twoja poprawna polszczyzna, lepsza niż polaków mieszkających w Polsce...

Oczywiście chciałeś powiedzieć Polaków? :naughty::polew:

Poprawną polszczyznę to się wynosi z domu. I nie bardzo wiem jak to można stracić... Zawsze dużo czytałem, gdy byłem dzieckiem, nie było Internetu, a w TV były dwa programy. Oba równie beznadziejne. Więc zostawało albo kopanie piłki, albo czytanie książek. Ponieważ mnie zawsze lepiej szło czytanie, to i w miarę poprawna polszczyzna została mi na całe życie.

Opublikowano

(p) :polew: pełen szacun za polskość w pełnym wymiarze

Opublikowano

Poprawną polszczyznę to się wynosi z domu. I nie bardzo wiem jak to można stracić...

:notworthy: :notworthy: tak jak kulturę osobistą i wychowanie.

Szkoda, że to coraz rzadziej spotykane :(

Dzięki za wyjaśnienie działania multi :good:

Byłem przekonany, że tylko opcja trolejbus jest, a tu miłe zaskoczenie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wyjaśnienie działania multi :good:

Byłem przekonany, że tylko opcja trolejbus jest, a tu miłe zaskoczenie :wink4:

Ja tu jestem tym, który się najwięcej uczy. Co prawda pamiętam jeszcze stare DAFy z bezstopniowymi skrzyniami, a nawet bez dyferencjału, bo jedna połowa skrzyni napędzała jedno koło, a druga - drugie, ale jak praktycznie działa nowoczesny multitronic dowiedziałem się dopiero dzisiaj. :>

Nawiasem mówiąc DAF potrafił jechać tak samo szybko do przodu jak i do tyłu. Nie sądzę, by to się udało mojemu Audi. Ale nie próbowałem... :polew:

Opublikowano

Teraz poprosimy o filmik M3 :decayed: Tak dla odmiany.

Opublikowano

Teraz poprosimy o filmik M3 :decayed: Tak dla odmiany.

jestem pewien że go nagra :> nie zapomnij tylko przełożyć tego antyradaru :good:

Opublikowano

Jestem pod ogromnym wrażaniem :notworthy: :notworthy:

Samochody robią robotę :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.