Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Najlepsza trasa Wroclaw - Warszawa


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki nie moge znalesc nic podobnego na necie a za tydzien musze zrobic trase Wrocław - Warszawa , wyjazd w nocy z niedzieli na poniedzialek musze byc na 8 rano na obrzezach wawy i powrot kolo 10 wyjazd z wawy . Czy ktos smiga ta trasa ? Zawsze jezdzilem przez olesnice , wielun , piotrkow trybunalski ale gdzies czytalem ze tam przed warszawa teraz cos remontuja a nie chce sie w ladowac w mega korki , jak ktos jechal ostatnio moze to czekam na propozycje , aha wole zrobic 30-40km wiecej niz jechac po dziurach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staraj się kierować z Wrocławia na Łódź. Droga Piotrków- Warszawa jest nieprzejezdna. Rozkopane 100km i nic się tam nie dzieje. Dziury, korki, mijanki, pułapki na drodze nawet na polskie warunki szokujące. No chyba że wybierasz się w drogę dobrym terenowym defenderem albo najlepiej czołgiem :evil: Ostatnio jechałem 4 godziny i nie było korków. Dawniej jechałem 1,5h. Do tego doliczyć trzeba z 1-2 godziny na dojazd z Janek do centrum. Dawniej lubiłem jeździć w nocy ale ostatnio po prostu się boję. Nigdy nie wiadomo teraz co może znajdować się na drodze, kiedy urwie się koło albo wyskoczy na jakimś garbie prosto w przydrożne drzewo albo latarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak trasa wroclaw - piotrkow mazowiecki - rawa mazowiecka - wawa odpda rozumiem ?

a co powiesz na trase poznan - wawa zeby pojechac i tamtedy do wawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak do Piotrkowa, później na Łódź, Stryków, Sochaczew. Tą trasą kiedyś jechałem wychodzi o 40km więcej niż 8, ale teraz nie wiem czy z Łodzi do Wawy nie ma remontów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

uczęsczam tą drogą bardzo czesto 2-3 razy na tydzien. WIec jesli chodzi o przejazd w godzinach nocnych trasa piotrkow - wawa to polecam.

Jest rozkopana to fakt. Ale w nocy ruch znikomy i przy stałej predkosci np 90 100 jakos idzie. Uwazałbym tylko na wyjazd do Warszawy w godzinach porannych bo można tam stracic z dobra godzinke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...