Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Napinacz faz rozrzadu


Rafal-L

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje waszej pomocy i wasze opinie w wyborze napinacza.

Zastanawiam sie nad zakupem napinacza w Aso kosztowałby 1360zl na allegro znalazłem to samo tylko z wyfrezowanym znaczkiem http://allegro.pl/napinacz-lancucha-faz-rozrzadu-vw-audi-1-8t-20v-i1839444169.html

co sadzicie o jakości takich produktów z allegro...

Napisalem tu bo to wkoncu czesc silnika... a problem mam ze starym napinaczem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat miał problem z napinaczem w 1.8 t bfb ( takie stwierdzenie było mechannika) po późniejszej diagnozie okazał się uszkodzony slinik a dokładnie wał korbowy a nowy napinacz kurzy się na półce w szafce więc jak coś pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje waszej pomocy i wasze opinie w wyborze napinacza.

Zastanawiam sie nad zakupem napinacza w Aso kosztowałby 1360zl na allegro znalazłem to samo tylko z wyfrezowanym znaczkiem http://allegro.pl/napinacz-lancucha-faz-rozrzadu-vw-audi-1-8t-20v-i1839444169.html

co sadzicie o jakości takich produktów z allegro...

Napisalem tu bo to wkoncu czesc silnika... a problem mam ze starym napinaczem...

Napiszę ci, że z tymi napinaczami jest różnie. Ja kupiłem napinacz w lokalnym sklepie w podobnej cenie.

Odrazu zaznaczę, że wszystkie te napinacze w tak niskiej cenie to zamienniki i na własnej skórze przekonałem się, że kiepskiej jakości. W temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=38114.0 dokładnie opisałem jak po 1,5 miesiącu użytkowani nowego napinacza nadaje się znowu do wymiany i 1350 zł z uszczelkami i robocizną poszło się :sex:

Niedługo demontaż tego nowego i wysyłam do reklamacji z opcją zwrotu gotówki (nie chcę już takiej tandety).

Dzwoniłem do ASO VW w Zielonej Górze i koszt oryginalnego napinacza 1570 zł i chyba nazbieram kasy i zdecyduje się na ten z ASO a póki co mech. założy stary który okazuje się nie hałasował tak jak ten nowy po 1,5 miesiącu użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i poszlo o to mi chodzilo kupuje w ASO:) Rafal i grzesiek dziekuje wam za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i poszlo o to mi chodzilo kupuje w ASO:) Rafal i grzesiek dziekuje wam za pomoc;)

Nie ma za co. Słuszna decyzja, ja tez zbieram kase na ten z ASO.

Szkoda, ze moja decyzja zapadla tak późno i tyle kasy poszło w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu łańcuch nowy do kompletu - i pewnie pokrywa do spawania jeśli ma wytarte ślady od łańcucha (teoretycznie powinna nowa być) - wielu zapomina o tym.

U mnie nastawnik mówił papa a pokrywa nie była wytarta :rolleyes: Łańcuch nowy to podstawa a do tego uszczelka pod pokrywę i zestaw uszczelek pod nastawnik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokrywa jest dobra poprostu wyczulony jestem na swoje auto i jak zaczyna cos padac to wymieniam , a nie czekam az sie rozwali:) objawy nastawnika pojawily sie od 3 tygodni.

Wymieniam : Nastawnik+łancuch, uszczeli pod walki, pokrywe i nastawnik + taki plastik od pompy oleju 06A115130 :D co by byl komplet:D

W czwartek jade odebrac z Aso:) Przekonaliscie mnie dosadnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...