Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Temperatura wskazuje około 70 stopni


mateusio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może ktoś pomoże bez podpinania VAGa, bo niestety jestem w Poznaniu, a kabelek zostawiłem w domu.

Chodzi o wskazywanie temperatury na zagarach, wcześniej(około 2 tygodni temu) zaczęło wskazywać temperaturę około 85-88 stopni, teraz już pokazuje około 70 stopni. Czy to termostat jest padnięty?

Może ktoś pomoże bez diagnozy VAGiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiał bym jednak termostat, najlepiej jak byś wrzucił na podmiankę inny termostat to wykluczyło by czy padnięty nie jest czujnik temperatury :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, skoro nagle zobaczyles "ubytek temperatury" to moze to oznaczac dwie rzeczy: termo lub czujnik.

Moim zdaniem jest to termostat. Jestem dwa dni po wymianie na nowy i przyznam ze autko ladnie sie grzeje do 90.

Moje auto rok temu latem dogrzewalo sie max do 87 stopni i tak stopniowo maxymalna temperatura opadala w dol. Doszlo do tego ze max tem osiagalem 70 stopnie a przy ostrej jedzie dochodzil do 80 i po zwolnieniu zaraz spadal.

W sumie po sprawdzeniu vagiem stwierdzilem ze czujnik jest dobry wiec padlo na termo.

Sprobuj zastawic jakos chlodnice i zobacz czy temperatura urosnie i zwroc uwage na to czy przy 90 lub troche większej temp zalączy sie wiatrak. Jesli tak to bedzie to oznaczac uszkodzony termostat.

HMm od tyle :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...