Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kto chce rzucić fajki ?? (dobry lek)


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich palaczy !!

zapewne wiem że większość nie chce palić lecz głód nikotynowy jest silniejszy ja próbowałem rzucić setki razy lecz kolega podrzucił mi lek TABEX lek ten jest na receptę trzeba iść się przebadać czy nie ma nadciśnienia lek kosztuje 53zł bierze się go do 6 tabletek dziennie najlepiej przed zapaleniem papierosa... tabletek jest 100 a ja wybrałem z 30 i po 2-óch dniach nie mogę patrzeć na papierosa głodu nie ma a jeśli nawet chcesz zapalić to po buchu masz takiego kapcia że wątpię czy dasz rade do końca wypalić!

Bardzo polecam ten lek dla tych co chcą się uwolnić od nikotyny ! :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to pomogło :good:

http://www.allen-carr.pl/ksiazki/70-allen-carr-prosta-metoda-jak-skutecznie-rzucic-palenie

każda metoda jest dobra jeżeli zadziała... :good:

gratuluje zerwania z nalogiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o rzucaniu palenia a lek jest już stary jak świat i zapewne przez większość osób, które kiedykolwiek chciały rzucić palenie dobrze znany :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem. Jak się dobrze poczaruje aptekarkę to dają bez recepty :decayed:

Lek skutkuje... bierzemy w równych odstępach czasowych i palimy, mamy parę dni na odstawienie fajek i bierzemy już tylko prochy.

Jeśli brak silnej woli wygra to terapię można zacząc nie wcześniej niż po pół roku.

Ja dzięki tym tabletom nie paliłem pół roku..przez własną głupotę zacząłem znowu. [br]Dopisany: Wrzesień 27, 2011, 09:40:21 _________________________________________________

tabletek jest 100 a ja wybrałem z 30 i po 2-óch dniach nie mogę patrzeć na papierosa głodu nie ma a jeśli nawet chcesz zapalić to po buchu masz takiego kapcia że wątpię czy dasz rade do końca wypalić!

Musisz wybrac wszystkie z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o rzucaniu palenia a lek jest już stary jak świat i zapewne przez większość osób, które kiedykolwiek chciały rzucić palenie dobrze znany :cool1:

być może i stary ale dobry [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:43_________________________________________________

Brałem. Jak się dobrze poczaruje aptekarkę to dają bez recepty :decayed:

Lek skutkuje... bierzemy w równych odstępach czasowych i palimy, mamy parę dni na odstawienie fajek i bierzemy już tylko prochy.

Jeśli brak silnej woli wygra to terapię można zacząc nie wcześniej niż po pół roku.

Ja dzięki tym tabletom nie paliłem pół roku..przez własną głupotę zacząłem znowu. [br]Dopisany: Wrzesień 27, 2011, 09:40:21 _________________________________________________

tabletek jest 100 a ja wybrałem z 30 i po 2-óch dniach nie mogę patrzeć na papierosa głodu nie ma a jeśli nawet chcesz zapalić to po buchu masz takiego kapcia że wątpię czy dasz rade do końca wypalić!

Musisz wybrac wszystkie z tego co pamiętam.

kolega wybral dwa listki i rok nie palil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat o rzucaniu palenia a lek jest już stary jak świat i zapewne przez większość osób, które kiedykolwiek chciały rzucić palenie dobrze znany :cool1:

być może i stary ale dobry

Dobry jak każdy inny tzn na niektórych działa a na niektórych nie... Znam kilka osób, które rzeczywiście rzuciły palenie za jego pomocą ale znam też osoby, które go brały i palą dalej a lek był dla nich jak zwykłe cukierki bo nic z niego nie było.

Nie ma leku idealnego... Wszystko zależy od człowieka i od tego jak bardzo chce naprawdę rzucić palenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabex jest chyba z nikotyną. lepsze piguły na rzucenie to CHAMPIX. bierzesz i palisz jeszcze przez kilka dni. później aż odrzuca od fajek. lek dobry i skuteczny niestety drogi bo ok. 200zł paczka. ja po tych pixach rzuciłem i wielu moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabex jest chyba z nikotyną. lepsze piguły na rzucenie to CHAMPIX. bierzesz i palisz jeszcze przez kilka dni. później aż odrzuca od fajek. lek dobry i skuteczny niestety drogi bo ok. 200zł paczka. ja po tych pixach rzuciłem i wielu moich znajomych.

Jedna paczka starcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zaczniesz palić i jesteś wjeb.any na całe życie, jak z heroiną. Ponad 3 lata temu wziąłem Tabexa i rzuciłem. Popiłem za mocno, kolega poczęstował, kupiłem paczkę, wypaliłem prawie całą, resztę wyrzuciłem do kosza. Czuję na pół odrzut, a na drugie pół chęć palenia. W brodę sobie pluję, że znowu zaczynam... mam nadzieję, że wytrwam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabex to 100% skutecznosci.

Niestety po kilku latach zapalilem jednego, wrocilem do nalogu.

Ponowna kuracja plus silna wola i znow nie pale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem tabex i jest to samo odrzuca od fajka

nie jest to to samo. tabex ma nikotynę w sobie. champix nie ma nikotyny. czy jedno opakowanie wystarczy?? ciężko powiedzieć. mi jedno wystarczyło. koleś połknął dwa dla pewności :decayed: tylko champix jest na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...