Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Temperatura oleju na fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie takie pytanko : wiem ze w rs4 na fis wyswietla temp oleju. W b5 byl wskaznik od temp oliwy na desce a w b6 nie ma. Mialem kupowac dodatkowy zegar ale moze ktos wie jak ogarnac takie cos ? Czy potrzeba licznik z rs4 ? Czy wystarczy zwykly kolor z B6. Jakies kodowanie itp ? Orientuje sie ktos?

Opublikowano

Podobno musi byc licznik od RS4 B7. Takie info kiedys podrzucil ctv :hi:

Opublikowano

Panowie takie pytanko : wiem ze w rs4 na fis wyswietla temp oleju. W b5 byl wskaznik od temp oliwy na desce a w b6 nie ma. Mialem kupowac dodatkowy zegar ale moze ktos wie jak ogarnac takie cos ? Czy potrzeba licznik z rs4 ? Czy wystarczy zwykly kolor z B6. Jakies kodowanie itp ? Orientuje sie ktos?

tylko licznik RS4.

Opublikowano
  • Autor

Czyli trzeba na taki zapolowac :gwizdanie: zamiast dokladac do gajgera to lepiej do licznika :) S4 nie ma tego ? :mysli:

Opublikowano

Czyli trzeba na taki zapolowac :gwizdanie: zamiast dokladac do gajgera to lepiej do licznika :) S4 nie ma tego ? :mysli:

S4 nie ma tego bajeru. Dowiedz sie tez, zanim kupisz licznik RS4, czy czujnik z ASJ wyśle właściwy sygnał do licznika. Byc moze w B7 temp oleju szla juz po CAN.

Opublikowano

w kodowaniu licznika masz w adaptacjach możliwość włączenia tych bajerów ale nawet jest zaznaczone (RS4 only) więc S4 tak jak napisali wyżej nie da rady niestety....

Opublikowano

Kupuj licznik od RS4. Oprócz temperatury oleju będziesz miał laptimer :kox:

Opublikowano

A da sie RB8 dac do B6 :mysli:

Da się

Opublikowano

Flyer nie mogl zalozyc RB8 do B6 bo chcial miec immo, stad moja wiedza ze sie da. To samo bedzie pewnie u Nosba. Adamooo chyba ma w swoim klekocie licznik od RS4 :mysli:

Opublikowano

Flyer nie mogl zalozyc RB8 do B6 bo chcial miec immo, stad moja wiedza ze sie da. To samo bedzie pewnie u Nosba. Adamooo chyba ma w swoim klekocie licznik od RS4 :mysli:

jak immo wywalisz to się pewnie da ale z immo nie da rady na pewno....więc rozwiązanie jest połowiczne

Opublikowano

Czyli nikt nie ma zalozonego :(

p.s

Z tego co pamietam to Adamooo ma z S4 B6 zegary a do tego tarcze z RS4 :) grzanek cos tam mu rezal :decayed:

Opublikowano

Jest już podobny temat jeśli chodzi o kolorowy fis tylko nie wiem gdzie :mysli:

Opublikowano

Jest już podobny temat jeśli chodzi o kolorowy fis tylko nie wiem gdzie :mysli:

Kolorowy FIS to juz jest dawno rozkminiony :hi: Robi to juz kilka osob

Opublikowano
  • Autor

Mi glownie zalezy na tej temp oleju. No nic to sie przyczaje na taki liczniczek w rozsadnych pieniadzach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko jak wyłączysz immo, to będą kierunki migały i zapomnij o klimie. :P

Opublikowano
  • Autor

Szogun i nie da sie tego po ludzku zapakowac do auta?

Zalezy mi na tej temperaturze oleju a sam licznik przy okazji by byl :)

  • 4 lata później...
Opublikowano

Ruszylo cos w temacie? Jakas edycja epromu licznika czy cos podobnego? Od 2011 juz troche czasu minelo :)

Edytowane przez Dawid P.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.