Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy można przejść z Visty na XP ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W niedawno zakupionym nowym laptopie mam legalną Vistę i teraz pytanie. Orientuje się ktoś czy Microsoft dopuszcza legalne przejście z Visty na XP oczywiście bez żadnej dopłaty ????

Opublikowano

nie , xp to osobny produkt

Opublikowano
  • Autor

To wiadomo ale np, jak kupowałem pudełkowego XP-ka kilka miesięcy przed premierą Visty to miałem kupon na legalne przejście na Vistę na symboliczną opłatą coś koło 30zł. Myślałem,że w drugą stronę też jest to możliwe.

Opublikowano

Downgrade z Visty na XP jest możliwy (legalny), tylko jeżeli masz wersję Business i Ultimate...

EDIT:

Zapomniałem o tym, że musi być wersja OEM Visty. Link do strony Microsoft'u - http://www.microsoft.com/poland/licencje/produkty/windows.aspx

Opublikowano
  • Autor

Niestety mam wersję Home Basic więc będę musiał się męczyc z Vistą :(

Opublikowano

dzizas

ludzie

co Wami powoduje, ze uzywacie tego syfu?

nawet systemu nie mozecie sobie postawic jaki chcecie, bo jakis wiesniak z redmond ma takie widzimisie

szok

Opublikowano

dokładnie, zawsze instalowałem co mi się tylko chciało

UNIX-y (*BSD, SCO, Solaris), LINUX-y (różne) i windy jakie tylko chciałem...

Opublikowano

no dokladnie

ja mam maka wiec nie mam takich problemow

ale gdybym uzywal PC to za nic nie instalowalbym tych smietnikow z redmond

Opublikowano
  • Autor

dzizas

ludzie

co Wami powoduje, ze uzywacie tego syfu?

nawet systemu nie mozecie sobie postawic jaki chcecie, bo jakis wiesniak z redmond ma takie widzimisie

szok

Instalowałbym XP-ka ale szkoda mi kolenych 300zł na licencję,a chcę mieć legala.Nie nasza wina,że do nowych komputerów intalują już praktycznie tylko Vistę.

Opublikowano

dzizas

ludzie

co Wami powoduje, ze uzywacie tego syfu?

nawet systemu nie mozecie sobie postawic jaki chcecie, bo jakis wiesniak z redmond ma takie widzimisie

szok

Wustyle i pozostali

Po co sie unosicie :wallbash: ? Nie po to jest ten post.... :hi:

Opublikowano

ja sie nie unosze:)

ja sie tylko dziwie, ze 90% uzytkownikow PC jakich znam wciaz narzeka na system operacyjny zamiast cos z tym zrobic i przesiasc sie na cos innego

i posty na forum sa odbiciem moich codziennych spostrzezen

Opublikowano
  • Autor

Ja na XP-ka nie narzekam i dlatego chciałem go mieć także w laptopie ale niestety licencja obejmuje 1 komputer więc XP zostanie w PC,a w laptopie Vista.

Opublikowano

no slyszalem ze XP milion razy lepszy

ale powiem Ci Yates, ze w glowie mi sie nie miesci, zeby nie mozna bylo zrobic downgrade'u bo beda klopoty

zlodziejstwo

Opublikowano

no dobra skoro wszystko już wiemy to zamykamy... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.