Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakbym zmieniał to chyba tylko i wyłącznie po liftach, przynajmniej trwałość gwarantowana a poza tym są cudowne

Zgadzam sie, chyba po raz drugi :mrgreen: , Tylko lift + przod te piekne soczewki .... mmmm :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
ja jakbym zmieniał to chyba tylko i wyłącznie po liftach, przynajmniej trwałość gwarantowana a poza tym są cudowne

Zgadzam sie, chyba po raz drugi :mrgreen: , Tylko lift + przod te piekne soczewki .... mmmm :mrgreen:

no to po raz trzeci się zgadzamy bo soczewki do przodu chciałbym zamontować, są śliczne! :mrgreen: Coraz częściej się zgadzamy :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lampy po drugim lifcie niema bata i nikt niewyprodukował do tej pory ładniejszych. :grin:

zgadzam sie całkowicie oryginał sa the best :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pbogusz13
Na lampy po drugim lifcie niema bata i nikt niewyprodukował do tej pory ładniejszych. :grin:

zgadzam sie całkowicie oryginał sa the best :wink:

I ja sie przyłącze. A swoja droga dostanie ich w normalnej cenie to chyba szansa taka jak na mistrzostwo swiata z Rasiakiem<hahaha> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okazja, ale masz konkurecję z klubu bo widzę, że Wojtas licytuje

Bo to waldek z klubu je sprzedaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampki po 2 lifcie sa najladniejsze nie ma co ukrywac :mrgreen: chociaz te po pierwszym tez sa bardzo ladne :mrgreen: i wlasnie probuje je kupic :smile: a soczewki to juz...pozostawie bez komentarza mam u siebie i wygladaja...bosko jak nie lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lampki po 2 lifcie sa najladniejsze nie ma co ukrywac chociaz te po pierwszym tez sa bardzo ladne i wlasnie probuje je kupic a soczewki to juz...pozostawie bez komentarza mam u siebie i wygladaja...bosko jak nie lepiej

No soczewki sa boskie, wolal bym chyba najpierw soczewki niz tylne lampy, na wakacjach cos pozarabiam, to pozmieniamy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No soczewki sa boskie, wolal bym chyba najpierw soczewki niz tylne lampy, na wakacjach cos pozarabiam, to pozmieniamy :mrgreen:

_________________

Wojtas dawaj za tydzien na gielde do Lubina i gadaj z gosciami ktorzy maja soczewki do a4.Umow sie z nimi ze das stare kompletne a oni dadza Ci soczewki tez kompletne i doplacisz im :mrgreen: najlepszy interes nie tracisz duzo kasy ,pozbedziesz sie starych lamp i bedziesz mial nowe.Naprawde sie oplaca ja doplacilem 350zl WARTO :!:

[ Dodano: 2006-06-11, 12:32 ]

A JA TERAZ WALCZE OSTRO O LAMKI TYL 1 LIFT LUB 2 JAKIE SIE TRAFIA :mrgreen: pOZDRO wOJTAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie kiepska gielde :mrgreen: :mrgreen: ale ja sie sprzedalem tych lamp tylko sie zamienilem z doplata :razz: a to roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...