Skocz do zawartości
IGNOROWANY

iTunes Music Store nareszcie w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

ja ściągam darmowe podcasty takie jak Tiesto Live, QDance - hardcore techno, Armina ASTOT, Above and Beyond i jeszcze kilka innych

jak się wejdzie do podcastów przez Itunes na kompie, na "show all" to jest full fajnych, kursy nauki języków, fotografii i etc. etc.

jak dla mnie to otwarło to "drogę mleczną" do zajebistej darmowej muzy na Iphone'a z którego korzystam w aucie jako dodatkowe źródło dźwięku[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:24_________________________________________________wustyle, co do zawartości to na kompie jest znacznie więcej rzeczy niż wyświetlane na Iphone/Ipad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągam darmowe podcasty takie jak Tiesto Live, QDance - hardcore techno, Armina ASTOT, Above and Beyond i jeszcze kilka innych

jak się wejdzie do podcastów przez Itunes na kompie, na "show all" to jest full fajnych, kursy nauki języków, fotografii i etc. etc.

jak dla mnie to otwarło to "drogę mleczną" do zajebistej darmowej muzy na Iphone'a z którego korzystam w aucie jako dodatkowe źródło dźwięku[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 23:24_________________________________________________wustyle, co do zawartości to na kompie jest znacznie więcej rzeczy niż wyświetlane na Iphone/Ipad

zauwazylem

poczekam na aktualizacje iOS do 5.0 (wtorek) i kupie swoja pierwsza plyte ze sklepu

dlugo sie zastanawialem co to ma byc

wahalem sie miedzy pink floyd/U2/Metallica

ale wczoraj wpadlem na pomysl

swoja pierwsza plyte w mp3 kupie taka sama, jak pierwsza na CD, czyli "Stain" Living Colour[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 09:07_________________________________________________Mialem na swoim kompie (wstyd przyznac) 4 nielegalne albumy

Wlasnie dzis polecialy do kosza

Kupilem swoja pierwsza plyte w mp3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...