Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Tłumik sportowy


prasulek

Rekomendowane odpowiedzi

Musze zmienic koncowy tlumik w A4 1.8 125KM z 97 roku i chcialbym wspawac cos sportowego ale zeby nie bylo glosne tylko odrobine basowe i dzwieczne no i oczywiscie z ladna koncowka... :decayed: Wiadomo jak to jest jak sie kupuje cos na slowo honoru sprzedawcy wiec jak mozecie to bylbym wdzieczny za informacje o jakies sensownej firmie no i oczywiscie cena... Podkreslam tylko odrobine basowe...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne tełumiki ULTER tylko cena tych dedykowanych troche duza... ;( A co do eltec'a to nie wiem bo otwiera mi jakas strone z akcesoriami fotograficznymi... Narazie sie wstrzymam przez kilka dni i poszukam czegos tanszego wiec jakbyscie mieli jeszcze jakies propozycje to bede wdzieczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne tełumiki ULTER tylko cena tych dedykowanych troche duza... ;( A co do eltec'a to nie wiem bo otwiera mi jakas strone z akcesoriami fotograficznymi... Narazie sie wstrzymam przez kilka dni i poszukam czegos tanszego wiec jakbyscie mieli jeszcze jakies propozycje to bede wdzieczny...

sam mam dedykowany ulter u siebie i jest ok. przyjemny basik bez zbednego huku. cena owszem troche wygorowana.. ale jak chcesz tani badziew.. to i za 100pln cos znajdziesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka powinna byc srednica koncowek pod zderzak od s4 b6? tak zeby lednie pasowalo pod wyciecia w zderzaku.

w sumie kupilem go juz kilka miesiecy temu ale na oczy nie widzialem i nie wiem jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka powinna byc srednica koncowek pod zderzak od s4 b6? tak zeby lednie pasowalo pod wyciecia w zderzaku.

w sumie kupilem go juz kilka miesiecy temu ale na oczy nie widzialem i nie wiem jak to wyglada.

ja dzisiaj zakładałbym 90mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zakładałbym 90mm

Żeby wyglądał jak rynna?

jakie ma Lukas? 100mm i nie ma tragedii.

90 są najbardziej dopasowane pod wycięcie w dolnym spojlerze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Lukasa sa za duze IMO, 80-90mm jest optymalne.

Seryjne od 1.8T sa za male :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek, ruły, które masz teraz są jak najbardziej ok i większych nie potrza. :good: To takie moje skromne zdanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...