Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...


micek

Rekomendowane odpowiedzi

micek wg mnie on wlasnie pasuje do delikatnego tuningu. :)

Twoj raczej delikatnym nazwac nie mozna.. :decayed:

Chodzi o to ze masz masywne zderzaki, wydechy a spojler bedzie taki ledwo ledwo.. :gwizdanie:

(nawiasem mowiac ten ogromny tez mi sie nie podoba.. :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja tez nie chcem zadnej pletwy zakladac bo mi sie nie podobaja...a koncowki tlumikow bede wymienial na mniejsze...

to zaczynasz isc w dobrym kierunku :decayed: jak wstawisz jakies mniejsze, proste ruły to ten spojlerek bedzie wygladal calkiem niezle - jeszcze kwestia zderzaka no ale tobie ma sie to podobac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi zebyscie podawali propozycje na spoilerek na klape tylnia a nie oceniali auto :th: Wydaje mi sie ze kazdemu najbardziej podoba sie jego auto...wiec darujcie sobie zbednych komentarzy :evil: :th:

P.S: a co do zderzaka widzialem na allegro od RS4 pasujacy do sedana moze w cos takiego zainwestowac?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak bedzie wygladac ten "rs" ale w ciemno moge poweidzec ze lepiej niz ten co masz teraz :decayed: jakis taki za ciezki i niepasujacy do a4

jak mozesz to pokaz wogole jeszcze przod auta zeby zobaczyc zy bedzie sie jakos zgrywal z tylem...

----------------------------

uprzedziles mnie :) chyba najlepiej jak bys zalozyl od s4 :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak bedzie wygladac ten "rs" ale w ciemno moge poweidzec ze lepiej niz ten co masz teraz :decayed: jakis taki za ciezki i niepasujacy do a4

jak mozesz to pokaz wogole jeszcze przod auta zeby zobaczyc zy bedzie sie jakos zgrywal z tylem...

Zgadzam się z inco. A najlepiej to zainwestuj w jakis orginał zderzak do tego jesli już chcesz to dokładkę najlepiej jakies firmy żeby nie była z laminatu. (Tak to pewnie ten zderzak nie pasuje na 100% idealnie i jeszcze potem gdzis Ci pęknie. Wtedy zrobi się brzydkie autko :thumbdown: ) ale to Twój samochód :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to masz to metalowe w zderzaku? :decayed: przod wyglada calkiem niezle i wlasnie teraz nie pasowal ten zderzak z tylu, wydajem i sie ze taki od s4 by bardzo poprawil wyglad, jeszcze ta mala lotka na klape i jak chcesz blenda na szybe i ladnei by to zesoba wygladalo :)

no i jeszcze kuminy ale to juz sam wiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przedni wygląda na rs. Tylko to ABT w grill-u źle wygląda( ale to już inna bajka) ten rs na tył będzie pasował do całosci i najlepiej bedzie wsadzić jedną koncówkę z dwiema rurami :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz tak jak będziesz chciał to Twoje auto. A nie myslałes nad zmianą lamp tylnych na ledy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wymienilem na te co mam i niech tak zostanie...mam zamiar zabrac sie za przednie...takie z czarnym srodkiem i ringami... :th:

P.S tylni zderzak jest oryginalny tylko jak kupilem autko to byl pekniety i niczego innego nie dalo sie przy nim wymodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie macie racje, ten od s4 byl by chyba za delikatny do tego przedniego a'la rs... ale ten co pokazales

jakos mi nie robi :) pozatym on jest poszerzany czy tylko na tym auciie na zdjeciu jest taki pokazany?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja tylnia klapa, wydechy i lampy to profanacja (jak ktos napisal wyzej) tego auta.

Ten zagiel (czyt. spojler) idealnie wpasowuje sie w klimat, ktory obrales - jest poprostu zenujacy.

Rob jak uwazasz, ale samochod juz wyglada strasznie i kolejnym wyszukanym gadzetem jeszcze bardziej go pognebisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...