Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kontrolki na desce rozdzielczej i FIS


Sander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

nie wiem czy dobry dzial jak cos to prosze przeniesc :)

chcialbym sie spytac na temat kontrolek na desce rozdzielczej, bo jade w czwartek do Niemiec po swoje a4 i sie nie znam narazie bo nie mialem wczesniej audi

chodzi np. jesli sa poduszki to kontrolka powinnia gasnac po przekreceniu? abs, ładowanie akumulatora i takie tam inne rzeczy mnie interesuja :wink4:

teraz mam golfa III to wiem co i jak, a jak jest w audi to nie mam pojecia

prosze o pomoc

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kontrolke od poduszek to jakies 5 sekund od wlaczenia zaplonu powinna zgasnac, jesli swieci sie caly czas to cos jest nie tak. Z ABS-em jest to samo, jesli chodzi zas o ladowanie to po odpaleniu powinna zgasnac, Kontrolka od oleju tez powinna zgasnac po odpaleniu autka.

Jesli chcesz jeszcze zasiegnac porady to pisz konkretnie, co cie interesuje.

i takie tam inne rzeczy mnie interesuja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się jako początkujący do pytania odnośnie kontrolek.

Otóż w oglądanej A4 B6 -po włączeniu silnika na wyświetlaczu centralnym (między zegarami) świeci się symbol żarówki (?) magik w autokomisie nie ma pojęcia co to znaczy a ja przeczesałem forum i nic nie znalazłem.....

Proszę łaskawie o oświecenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się jako początkujący do pytania odnośnie kontrolek.

Otóż w oglądanej A4 B6 -po włączeniu silnika na wyświetlaczu centralnym (między zegarami) świeci się symbol żarówki (?) magik w autokomisie nie ma pojęcia co to znaczy a ja przeczesałem forum i nic nie znalazłem.....

Proszę łaskawie o oświecenie....

Spalona żarówka. Po włączeniu zapłonu, wyświetla się informacja, jaka żarówka jest spalona. Co tam masz wyświetlone?[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2008, 14:08 _________________________________________________

nic wielkiego, nie ma sie co bac

To zależy :decayed:. U mnie jest gdzieś przerwa w obwodzie i za cholerę nie moge znalezc przyczyny. I tak już od roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie też uwagę koledzy, czy kontrolki nie gasną w dokładnie tym samym momencie. W przypadku np poduszek, gdy kontrolka gaśnie razem z inną, może to świadczyć o fakcie, że poduchy były wywalone, a kontrolka jest podpięta na krótko...

Powodzenia w zakupach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc... przy oglądaniu auta byłem tak "nakręcony" , że nie zwróciłem uwagi na oświetlenie wewnętrzne pojazdu. Na zewnątrz wszystkie lampy świeciły się jak trzeba. Acha symbol żarówki nie był przekreślony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no to nie jestem pewny czy to tylko przepalona zarowka skoro jej symbol nie byl przekreslony, bo jesli by to byla np. zarowka postojowa lub inna zewnetrzna to jej symbol jest na bank przekreslony... a z kolei wewnetrzne zarowki chyba nie wyskocza na FISie jak sie przepala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy moja audi a4 b5 96r ma costakiego jak czujnik zuzycia klockow hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy moja audi a4 b5 96r ma costakiego jak czujnik zuzycia klockow hamulcowych

nie kazdy model ma popatrz czy z klockow wychodza kabelki jak nie to nie masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...