Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z zamykaniem szyby


Miroo

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpięciu akumulatora stała się taka rzecz ze szyba od kierowcy działa normalnie natomiast od pasażera żeby ja zamknąć trzeba cały czas trzymać przycisk wcześniej było tak ze wystarczyło pociągnąć i puścić i sama się zamknęła Co się stało coś się przekodowało??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po podpięciu aku zaprogramowałeś otwieranie/zamykanie szyb poszczególnymi przyciskami do ich sterowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie programowałem szyb

Zamknij szybe do końca i przytrzymaj chwile jeszcze guzik i będzie ok

Muszę odpiąć od nowa akumulator żeby to zrobić czy teraz też można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działają te "czary" miałem ten problem u siebie i teraz zniknął :good: czy znacie jeszcze jakieś knify z tym programowaniem szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jak koledzy napisali - zaprogramowanie szyb pilotem - u mnie miałem problem z tym, że nie wszystkie szyby opuszczały się jednakowo przy otwieraniu z kluczyka - opuszczenie wszystkich do dołu i ponowne domknięcie z pilota i problem rozwiązany :)

wszystko jak być powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak odepnie się aku, trzeba zakodować szyby. Jak tego niezrobimy, to nie będzie działało otwieranie i zamykanie szyb jednym "kliknięciem" jak również otwieranie i domykanie szyb kluczykiem. Żeby zakodować szyby nie potrzeba vaga. Kodowanie polega na otwarciu, a następnie zamknięciu każdej szyb w całym jej zakresie bez przerywania tzn. (postępowanie dla każdej szyby oddzielnie):

1. Każda szyba zamknięta szczelnie

2. Otwarcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

3. Zamknięcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

4. Następna szyba.

Powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak odepnie się aku, trzeba zakodować szyby. Jak tego niezrobimy, to nie będzie działało otwieranie i zamykanie szyb jednym "kliknięciem" jak również otwieranie i domykanie szyb kluczykiem. Żeby zakodować szyby nie potrzeba vaga. Kodowanie polega na otwarciu, a następnie zamknięciu każdej szyb w całym jej zakresie bez przerywania tzn. (postępowanie dla każdej szyby oddzielnie):

1. Każda szyba zamknięta szczelnie

2. Otwarcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

3. Zamknięcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

4. Następna szyba.

Powodzonka :hi:

zadna filozofia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...