Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z zamykaniem szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po odpięciu akumulatora stała się taka rzecz ze szyba od kierowcy działa normalnie natomiast od pasażera żeby ja zamknąć trzeba cały czas trzymać przycisk wcześniej było tak ze wystarczyło pociągnąć i puścić i sama się zamknęła Co się stało coś się przekodowało??

Opublikowano

Czy po podpięciu aku zaprogramowałeś otwieranie/zamykanie szyb poszczególnymi przyciskami do ich sterowania?

Opublikowano

Zamknij szybe do końca i przytrzymaj chwile jeszcze guzik i będzie ok

Opublikowano
  • Autor

nie nie programowałem szyb

Zamknij szybe do końca i przytrzymaj chwile jeszcze guzik i będzie ok

Muszę odpiąć od nowa akumulator żeby to zrobić czy teraz też można

Opublikowano

Nie musisz ponownie odpinać akumulatora.

Opublikowano

działają te "czary" miałem ten problem u siebie i teraz zniknął :good: czy znacie jeszcze jakieś knify z tym programowaniem szyb?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Może być jak koledzy napisali - zaprogramowanie szyb pilotem - u mnie miałem problem z tym, że nie wszystkie szyby opuszczały się jednakowo przy otwieraniu z kluczyka - opuszczenie wszystkich do dołu i ponowne domknięcie z pilota i problem rozwiązany :)

wszystko jak być powinno.

Opublikowano

Zawsze jak odepnie się aku, trzeba zakodować szyby. Jak tego niezrobimy, to nie będzie działało otwieranie i zamykanie szyb jednym "kliknięciem" jak również otwieranie i domykanie szyb kluczykiem. Żeby zakodować szyby nie potrzeba vaga. Kodowanie polega na otwarciu, a następnie zamknięciu każdej szyb w całym jej zakresie bez przerywania tzn. (postępowanie dla każdej szyby oddzielnie):

1. Każda szyba zamknięta szczelnie

2. Otwarcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

3. Zamknięcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

4. Następna szyba.

Powodzonka :hi:

Opublikowano

Zawsze jak odepnie się aku, trzeba zakodować szyby. Jak tego niezrobimy, to nie będzie działało otwieranie i zamykanie szyb jednym "kliknięciem" jak również otwieranie i domykanie szyb kluczykiem. Żeby zakodować szyby nie potrzeba vaga. Kodowanie polega na otwarciu, a następnie zamknięciu każdej szyb w całym jej zakresie bez przerywania tzn. (postępowanie dla każdej szyby oddzielnie):

1. Każda szyba zamknięta szczelnie

2. Otwarcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

3. Zamknięcie szyby bez żadnych przerw w całym zakresie

4. Następna szyba.

Powodzonka :hi:

zadna filozofia :decayed:

Opublikowano

No żadna, żadna. Tylko wiele osób o tym nie wie... :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.