Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kod lakieru wersji SOUL


bass-84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam może trochę głupie pytanie, ale może ktoś będzie wiedział, jaki kolor lakieru (kod szarego) ma konsola środkowa w a4 B6 wersja soul. Moje pytanie wynika stąd, że zaczyna mi schodzić ta gumowana szara farba wokół radia, klimatronika (NIE NA tych elementach) pewnie wyciera się od kolan :mysli:. Jeżeli miał ktoś podobny problem proszę o pomoc. Swoją drogą takie fajne auto a taka słaba jakość tych elementów plastikowych :shocked:

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo mój rok produkcji to 12.2003, rzeczywiście jakość farby poprawiła się ale np. na klimatroniku,pokrętle włącznika świateł,panelu sterowania szyb-reszta chyba tak samo :no:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:15_________________________________________________odgrzeję temat jeszcze raz, czy nie wiecie może czy taka farba dostępna jest może w serwisie ASO??, jaka byłaby cena? jaki numer katalogowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo mój rok produkcji to 12.2003, rzeczywiście jakość farby poprawiła się ale np. na klimatroniku,pokrętle włącznika świateł,panelu sterowania szyb-reszta chyba tak samo :no:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:15_________________________________________________odgrzeję temat jeszcze raz, czy nie wiecie może czy taka farba dostępna jest może w serwisie ASO??, jaka byłaby cena? jaki numer katalogowy?

zadzwon w pn do ASO w twojej okolicy i wszystko sie dowiesz z ppierwszej reki :)

kolor deski jak kolega wczesniej Ci napisal to 6PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Pan z ASO powiedział, że nie mają lakierów do wnętrza, może ktoś z Was ma dostęp do tej farby albo chociaż wie gdzie jest dostępna?? Z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Pan z ASO powiedział, że nie mają lakierów do wnętrza, może ktoś z Was ma dostęp do tej farby albo chociaż wie gdzie jest dostępna?? Z góry dzięki za info

kiedys gdzies na forum byl taki wykaz z tego co pamietam ale trzeba by dobrze :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest kod tej szarej farby w a4 b6?? jeżeli uzyskam odpowiedź z innego ASO odnośnie dostępności tych lakierów to podrzuce co i jak, bo narazie jak pytam się o to, to wszyscy robią wielkie oczy jakby coś takiego nie istniało :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...