Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam robiłem pierwszy raz wżyciu logi proszę o ocenę .

Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59064.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59065.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59066.html

Opublikowano

witam robiłem pierwszy raz wżyciu logi proszę o ocenę .

Grupy: 011,011 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59064.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59065.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/grzesztof1_59066.html

to poczytaj jak robic i zrob jeszcze raz

Opublikowano
  • Autor

a co jest źle

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:38_________________________________________________co waszym zdaniem jest z tom turbo

brak mocy [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:39_________________________________________________wymieniłem wszystkie wężyki podciśnienia

Opublikowano

Co ci te obroty tak skacza na jalowym? Sprawdz czy aby napewno dobrze podpiete wezyki

Opublikowano

Co ci te obroty tak skacza na jalowym? Sprawdz czy aby napewno dobrze podpiete wezyki

problem nie lezy w wezykach ... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

powiecie czy te logi są dobrze zrobione i ewentualnie powicie jak je zrobić chodzi mi o proces kiedy włączyć start przy jakich obrotach i przy jakich wyłączyć bo są różne wersje podawane na forach i można się pogubić

Opublikowano

grupy normalnie dla próby statycznej: 000, 001, 003, 004, 007, 013, 014, 018, 023

Basic Settings: 000, 003, 011

grupy normalnie dla próby dynamicznej: 000, 001, 003, 004, 008, 010, 011

Jak robisz log dynamiczny jakiejś grupy to 1500obr na liczniku, ktoś na lapku wciska LOG i mówi start(naciska w VAG też) a Ty wciskasz gaz do dechy i do 4200obr logujesz.

Opublikowano

Czujnik ciśnienia doładowania G71 Ci szwankuje. Podmień sobie na próbę od kogoś sprawny.

Opublikowano

Czujnik ciśnienia doładowania G71 Ci szwankuje. Podmień sobie na próbę od kogoś sprawny.

ja bym zaczal od przeczyszczenia i zabawy kabelkami ... :wink4:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

czyli ?

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:27_________________________________________________która grupa o tym mówi ?

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:31_________________________________________________zrobiłem grupę 003,008,011 tylko nie daje rade obrobić ta strona http://vaglog.rtnet.pl/

Opublikowano

czyli ?

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:27_________________________________________________która grupa o tym mówi ?

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 21:31_________________________________________________zrobiłem grupę 003,008,011 tylko nie daje rade obrobić ta strona http://vaglog.rtnet.pl/

nie potrzbne juz sa inne grupy , rozwiazanie problemu dostales na tacy , nie szukaj dziury w doopie tylko napraw auto

Opublikowano
  • Autor

z czego to wynika

Opublikowano

Statyczne na zagrzanym silniku robiłeś? Bo 82C to trochę za niska temperatura i może termostat albo czujnik do wymiany

Opublikowano

z czego to wynika

z logu dynamicznego i statycznego grupy 011 - wartość w statycznym jak i w dynamicznym (przy zaledwie 1600 obrotów) wynosi u Ciebie 2983,5 mbara co jest fizycznie niemożliwe.

Opublikowano
  • Autor

mam sprawdzić czy niema przerwy w przewodach czujnika

Opublikowano

gdyby była przerwa to miałbyś błąd w sterowniku silnika związany z brakiem połączenia/zwarciem na G71 a nic o takowym błędzie nie piszesz.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie to dlaczego jest taka wartości

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 23:21_________________________________________________powiecie co z tom obróbką mam zrobić co pisałem wcześniej tych grup przyda się na przyszłości żeby było ok

Opublikowano

używaj znaków interpunkcyjnych to ludzie będą lepiej Cie rozumieć, po drugie to forum, pomagamy to korzystaj, nikt Cie nie będzie uczył bezinteresownie :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.