Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] A6 C6 BLB - Modyfikacje CTR Tuning > 211KM, 420Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zeby je zdjąć

Opublikowano

a nowa zębatka w jaki sposób jest zamocowana?

Opublikowano
  • Autor

na wcisk, żeby nie uszkodzić walu ja ja rozgrzewam ja opalarka, wchodzi wtedy bez problemu. :)

Opublikowano

oo i co ja tu widzę :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

czyżby znajomy samochód :) ??

Opublikowano

Kurde taki silnik jak mój, a przeróbki jakieś kosmicznie trudne oraz kosztowne nie były...

Ehh że ja mam Multitronica... :/

Opublikowano

czyżby znajomy samochód :) ??

Nie nie znam już w ogolę dawno nie siedziałem w nim :evil:

Kurde taki silnik jak mój, a przeróbki jakieś kosmicznie trudne oraz kosztowne nie były...

Ehh że ja mam Multitronica... :/

który ta B7 wyzej?

Opublikowano

Nie rozumiem...

Moją B7 masz w podpisie :P

Opublikowano

chyba keszu ładnie na to poszło :gwizdanie:

Opublikowano

Nie rozumiem...

Moją B7 masz w podpisie :P

tak ale napisałeś ze silnik i skrzynia tak jak twoja więc pytam do czego nawiązujesz
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Update, kolejna operacja wyrzucenia wałków wyrównoważających z wymianą rozrządu,

pacjent: Audi A4 BLB

dscn9075g.jpg

Części ASO:

dscn9076.jpg

Po zdjęciu zderzaka:

dscn9077a.jpg

Po demontażu pasa przedniego:

dscn9078.jpg

Silnik podwieszony:

dscn9079s.jpg

dscn9080.jpg

Zdemontowany rozrząd:

dscn9081l.jpg

Kółko na wale razem z napinaczem, przyczyna problemów:

dscn9082.jpg

Napinacz, widać jak wytarty:

dscn9084.jpg

dscn9085t.jpg

Wałki wyciągnięte:

dscn9086k.jpg

Na tych dwóch zdjęciach widać uszkodzenie kółka na wale napędzającego wałki, nie wraca do pozycji wyjściowej, co powoduje przestawienie w czasie pracy wałków względem układu korbowo-tłokowego, skutek- wibracje samochodu

dscn9087d.jpg

dscn9088.jpg

Zaślepiony otwór smarujący wałki:

dscn9089m.jpg

Kółko zdjęte z wału:

dscn9091t.jpg

Założone nowe kółko:

dscn9093s.jpg

Tutaj już na miejscu cały komplet:

dscn9094.jpg

Złożony rozrząd i cały przód silnika:

dscn9096.jpg

dscn9101t.jpg

Delikatnie podszlifowana miska olejowa:

dscn9103.jpg

Smok na miejscu, dół gotowy do założenia miski:

dscn9104.jpg

dscn9107o.jpg

Pomiar ciśnienia oleju po złożeniu wszystkiego:

dscn9108p.jpg

dscn9110d.jpg

Samochód pracuje bez zarzutu, właściciel stwierdził że lepiej pracuje.

Oprócz tej naprawy okazało się też że jeden wtrysk niedomaga i zawiesza się po rozgrzaniu silnika.

Opublikowano

po jakim przebiegu jak imbusik wyglądał:)

kolejny zadowolony ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

przebieg 180kkm, luz na imbusiku ok 30 stopni kątowych. Oczywiście, kolejny zadowolony ;)

Opublikowano

i konkret :cool1:

ja już po ok 3,5 tys i jak na razie wszystko gra :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Cieszy mnie to ;)

Opublikowano

jak tam projekty o których mówiłeś dzieje się coś :>

Opublikowano
  • Autor

Bedzie gruby projekt tego golfa 1 +400 :)

Opublikowano

Jak sie wywali wałki wyrównoważające , silnik chodzi inaczej ?? Lepiej sie wkreca ,ale np. kultura pracy spada?? Pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Ja nic takiego nie zauważyłem, ale trzeba zapytać tych którzy cały czas użytkują taki samochód.

Opublikowano

hmm powiem ci tak że wkręca to ci nie powiem bo u mnie turbo jest inne :evil:

a chodzi no lepiej jak był juz imbusik wytarty to masakra, a głośnosc pracy mozna porównać do pracy przed modyfikacją :>

generalnie jestem na duzy + z tym:) zadowolony jak nic :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.