Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] przekaźnik oświetlenia wewnętrznego


Amal97

Rekomendowane odpowiedzi

Temat oświetlenia wewnetrznego był już nie raz wałkowany, mimo to wracam. Porządkowałem elektrykę po zdemontowanym alarmie i nie działa oświetlenie wnętrza, lampki pod schowkiem oraz oświetlenie ostrzegawcze otwartych drzwi( czerwone lampki w drzwiach). Na dodatkowej tablicy przekaźników brakuje przekaźnika od oświetlenia wew. Byłem w serwisie, ale nie mają go w swoich wykazach części. Potrzebny jest numer przekaźnika. Jakby ktoś miał schemat elektryki do a4 lub mógł mi podać numery przekaźników z dodatkowej skrzynki przekaźników to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem wszystkie przewody - wszystko podpięte. Wygląda na to że moduł komfortu nie dostaje sygnału z drzwi. Według mnie to będzie wina braku przekaźnika jak wcześniej napisałem. Jutro będę miał schemat z serwisu to jeszcze poszukam.[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 17:52 _________________________________________________.. jeszcze jedno, jakby ktoś mógł podejrzeć u siebie oznaczenia przekaźników, tylko musi być ten sam model i rocznik, w innych mogą być różnice.

Rocznik 2000, 1.9 tdi 115PS, AJM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o który przekaźnik chodzi i gdzie go szukać? :wink4: to podejrzę te oznaczenia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie znalazłem czego brakuje w skrzynce przekaźników :wallbash:

Dodatkowa skrzynka przekaźników

- gniazdo nr 5

- door warning lamps control unit

- Current Flow Diagram 50/10 - oznaczenie J452 :)

Mam kilka schematów instalacji elektrycznej, postaram się wrzucić na forum, mogą się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem ten temat w archiwum ,bo mam podobny problem ,ale nie ma odpowiedzi. Ja też nie mam oświetlenia wewnętrznego ,dodatkowo nie mrugają kierunki jak wlączam centralny /zam, otwarcie/ Gdzie szukać bezpiecznika lub przekaźnika odpowiedzialnego za to....? dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...