Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Co jest z tym alarmem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Poczytałem postyi ni znalazłem odpowiedzi.

Pytanie zasadnicze:

Czy mam alaram?:)

NA przedniczh słupkach mam dwie czujki od ruchu - nie wiem czy są orginalen czy nie. Takie czarne jakby małe głośniczki:) - nie myslić z tweeterami:)

Krateczki mam w środkowych słupkach.

Mam diodę po lewej stornie kierownicy.

Nie mam żadego guzika na slupku.

No i nic sie nie uzbraja jak zamykam samochod.

To jest czy nie?:) - bo nie wiem czy się tym abawić czy kupić sobie nowy.

Opublikowano

masz dolozone czujniki ruchu, czyli jakis tam alarm masz, pytanie czy masz jakis pilot do alarmu?

nie masz orgialnego alarmu Audi

Opublikowano
  • Autor

nie ma pilota wieć nie mam alarmu. Trzeba kupic nowy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja nie mam żadnego pilota, ale alarm jest i działa.

Jeżeli alarm jest ori to w bagażniku za lewą tapicerką będzie syrenka (klakson).

Ponadto po zamknięciu powinna zacząć migać żarówka pod przyciskiem od tylnych halogenów (lub od ogrzewania tylnej szyby).

AAA i jeszcze na tylnej bocznej szybie mam naklejkę, ze jest alarm.

Opublikowano

mozliwe ze to jest ori wersja uzbrajana bez pilota,kluczem i sterownik jest w drzwiach kierowcy, ale zeby sie upewnic podepnij waga i sprawdz czy sa jakies piloty wkodowane w pamiec[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 22:02 _________________________________________________nie uzbraja sie czyli nie mruga kierunkami i nie wyje ,vagiem mozesz to tez sprawdzic

Opublikowano

Co do tego VAGa to niekoniecznie, gdyż taka możliwość z tego co wiem, wprowadzona została w rocznikach powyżej 97r. Ja u siebie z alarmem ani z modułem komfortu nie mogę połączyć się.

Ale to chyba zależy też od alarmu, bo z tego co czytałem na forum to niektórzy posiadacza A4 z 96r. łączą się - jednak oni posiadają alarmy z pilotem.

Opublikowano

ja sie lacze bez problemu a auto jest 97,alarm bez pilota,nie wiem od czego to zalezy,a z vagiem -zawsze mozna sprobowac, na pewno nie zaszkodzi, a bedzie wiadomo co jest co[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 23:12 _________________________________________________a probowales z centralnym sie laczyc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.