Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Bagażnik dachowy ALUBAR - prośba o opinię


ranyjulek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Chciałbym kupić do swojego avanta bagażnik dachowy. Myślałem głównie o oryginalnym, ale trafiłem na coś takiego:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-alubar-najcichszy-bagaznik-i1846968840.html

Powiem szczerze, że umieszczenie poprzeczek na wysokości relingów dużo bardziej mi pasuje niż nad nimi. Pytam w związku z tym, czy ktoś z Was ma/miał taki bagażnik i czy warto się pchać w jego kupno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przekonałem się na własnej skórze że belki takich właśnie firm są do bani. Kupiłem belki za 200zł po zimie nie dało się ich z auta ściągnąć. Więc polecam albo thule albo ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Prawdę mówiąc bagażnik zakładałbym tylko wtedy, kiedy będzie potrzebny. Jeszcze przemyślę sprawę. Podoba mi się w tym bagażniku to, że nic nie wystaje poza relingi i jest dość plisko dachu. Nie widziałem, żeby thule robił podobne, ale jeśli tak jest to wolałbym dozbierać do dobrego bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko dachu nie znaczy zawsze że będzie lepie, zależ jakie będziesz miał mocowania do rowerów bo wtedy przy tak niskim profilu może być ciężko je zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrzebuję bagażnik głównie do boxa. A te poprzeczki nie są chyba aż tak nisko, żeby nie dało się zamontować bagażnika na rower. Ale kurde sam już nie wiem... Jak kupię oryginalny, to będzie tylko do tego modelu, a jak kupię uniwersalny to zostanie do następnego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...