Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jak wyjąć czujniki abs przód/tył quattro - problem z ABS, pytania


pioteros

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie jak wyżej, czy czujniki są po prostu wciskane i trzeba je mocno ciągnąć żeby wyszły? pewnie lepiej spryskać je czymś a'la WD40 jak tak

jak najlepiej odmierzyć odległość na jakiej powinny się znajdować? w pracy przygotowałem sobie cienki pasek z blaszki o grubości około 0.6mm, czy tam gdzieś jest takie dojście żeby go wsadzić pod czujnik jednocześnie go do niego (paska/blaszki) docisnąć[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 22:06_________________________________________________dodam że chodzi mi głównie o przeczyszczenie i ponowne wsadzenie czujnika w odpowiedniej odległości od koronki, ABS włącza mi się przy hamowaniu kiedy na liczniku jest 35km/h i mniej

kontrolka żadna w czasie hamowania mi się nie świeci, na VAGu też nie ma żadnych błędów czujników, komp łączy się normalnie ze sterownikiem, sprawdzałem też na VAGu jeden z kanałów od ABSu i pokazywało mi na postoju 4x 1km/h

3 miesiące jeździłem bez absu, przez ten czas miałem robione całe zawieszenie przód + łoyska tył więc każda zwrotnica była demontowana dlatego teraz mam takie jajka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że kiedyś dawno demontowałem i jest wciskany, ale wyrwać go w całości nie jest łatwo.

Ja wymieniałem i miałem nowy na podmianę i ten siedzący w aucie po prostu musiałem rozje.... żeby wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...