Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie głupia ta felga:wink: ile podniosłes do góry?

Przód na letnim ustawieniu a tył jakieś 63

---------- Post dopisany at 07:58 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

Pomaluj auto bo masz na nim tęczę kolorów i rożnych odcieni :P Tak to zmiany na plus.

Akurat ta strona auta jest cała w jednym odcieniu, może na foto tak wyszło. Na wiosnę zaklepane malowanie tylko kinie czy ten sam kolor czy może ten z rs podobny do szaraka

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 07:58 ----------

Miala byc navi ale padlo na klape usa, wleca tez bixy z obrysowkami

klapausa.jpg

Opublikowano

i kiedy montujesz ??:D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak bede w Pl na swieta, klapa bedzie czekac na mnie a bixy to jak znajde jakies zastepcze to do mc czasu beda na aucie:naughty:

Opublikowano

ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

Opublikowano
  • Autor
ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

spoko bedzie malowana :kox:

Opublikowano
ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

spoko bedzie malowana :kox:

no to napewno, ale wygląda przednio:decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
ktoś ją ładnie spolerował:grin:, hologramy jak na dysce:polew:

spoko bedzie malowana :kox:

no to napewno, ale wygląda przednio:decayed:

Dlatego cena jest jaka jest. Zobacze jak bede stal finansowo to moze skusze sie na body s4 i ogien:naughty:

---------- Post dopisany 01-12-2012 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:18 ----------

Kolejny puzel:kox:

s4z.jpeg

Opublikowano

ooo zajebyście będzie :decayed: a progi też planujesz wrzucić S? Bo to chyba podstawa gdy zmieniasz zderzak :wink:

Opublikowano
  • Autor
ooo zajebyście będzie :decayed: a progi też planujesz wrzucić S? Bo to chyba podstawa gdy zmieniasz zderzak :wink:

Cale body s4 bede chcial zrobic a teraz ze wpadna bixy US to trzeba spryski i nie chce mi sie bawic w przerabianie mojego zderzaka, dokladania spryskow a tutaj sie trafil z kompletnymi spryskami, brakuje mi tylko kratki z halogenem i klow. W polowie maja maluje auto cale wiec do tego czasu musze znalesc progi i tylny zderzak a przy okazji juz bede mial zderzak przedni z klapa pomalowany.:banan:

Opublikowano

ładnie modzisz :jerk:

Opublikowano
  • Autor
ładnie modzisz :jerk:

Na mikolaja sobie kupilem zderzaczek:grin: smieje, a tak powaznie to mam swoj cel i powoli go realizuje:wink:

Opublikowano

to może mi też kupisz na mikołaja :decayed: tylko czekać na efekty:jerk:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie sprzedam zderzaka kompletengo od polifta to moge Ci pogonic halo jak bys chcial:wink:. Efekt bedzie jeszcze pewnie w tym roku przed samym sylwkiem, jakos trzeba zakonczyc rok:naughty:

Opublikowano
Jak nie sprzedam zderzaka kompletengo od polifta to moge Ci pogonic halo jak bys chcial:wink:. Efekt bedzie jeszcze pewnie w tym roku przed samym sylwkiem, jakos trzeba zakonczyc rok:naughty:

zamiast pólifta wolałbym do siebie też s4 wrzucić, no ale koszty.. do s4 dolicz progi i tył = przekracza wartośc auta :decayed::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Niestety takie ceny, ja chce calos body s4 miec a nie jak wiele fur front i zderzaki od s4 a tyl seria:facepalm:, pewnie sam pobujam chwile z tylnym zderzakiem liftowym ale napewno bede do tego dazyl aby mie cale body s4

Opublikowano

będzie penera:jerk:

Opublikowano
  • Autor
będzie penera:jerk:

? nie czaje tego slangu:decayed:

Opublikowano
będzie penera:jerk:

? nie czaje tego slangu:decayed:

:grin:

penersko, kozacko, k**ewsko?:polew:

Opublikowano
  • Autor

A takie cos, no taki jest cel:wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i co już coś masz na autku pochwal się :naughty: a takie pytanie mam jaką blachę zakładasz na tył do tej US dorabianą czy z urzędu ?? :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.