Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

to jest to co chce zrobić, lekki tuning wizualny, trochę więcej mocy wszystko na plus duże 5 za to :) a, że tak spytam, fotele ze skóra nowe całe czy wizyta u tapicera ze starymi? Jeśli można wiedzieć jaki był koszt zmiany na skórę (podobno u tapicera na imitacje skóry cały środke to około 1000zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to co chce zrobić, lekki tuning wizualny, trochę więcej mocy wszystko na plus duże 5 za to :) a, że tak spytam, fotele ze skóra nowe całe czy wizyta u tapicera ze starymi? Jeśli można wiedzieć jaki był koszt zmiany na skórę (podobno u tapicera na imitacje skóry cały środke to około 1000zł)

tak ekoskóra, a to ma sie nijak do skóry :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to co chce zrobić, lekki tuning wizualny, trochę więcej mocy wszystko na plus duże 5 za to :) a, że tak spytam, fotele ze skóra nowe całe czy wizyta u tapicera ze starymi? Jeśli można wiedzieć jaki był koszt zmiany na skórę (podobno u tapicera na imitacje skóry cały środke to około 1000zł)

Skóra cała org od Krychy

Krycha boczki ogarnięte ale chwile czasu zajęło, jest git a przy okazji podświetliłem klamki[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:28_________________________________________________Witam, małe odświeżenie tematu, nadszedł czas na wymianę rozrządu w mojej a4 TDI AJM i mam proźbę do Was abyście doradzili w jakie firmy celować, dodam, że po rozrządzie zrobię chipa a może jeszcze wtryski ale się zobaczy.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 12:04_________________________________________________Które zawieszenie gwintowane:

Supersport czy FK?

JOM gwint do sprzedania, przejechane ma okolo 7tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak glebiłeś?

Gwint, 1BE czy jakiś kit sportowy?

Bo na początku widzę 1BA :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowisz org 1BA a teraz aktualnie gwint JOM lecz zamiekki dla mnie i ten sprzedaje a szukam cos twardszego[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:17_________________________________________________

Git :good: dobre częsci ładne auto ogólnie ale ten czarny wsteczny na lampie mi sie nie podoba

zecz gustu, mi sie widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek, kierka trójramienna, komentowac

6a98bfd5cc15d437m.jpg

e97984c9b4e79622m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 a w dół tyle, że opony się schowaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...