Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nadal chcesz sprzedac te skorki?

Skóry nie wystawiałem na sprzedaż, jak coś to stare fotele w materiale ale już ich nie mam.

hehe widzisz nie odczytalem, miales na wczesniejeszej stronie napisane ze fotele ida na sprzedaz myslalem ze moze te ktore masz zamontowane teraz, ale nie wazne

powiedz mi kolego jak wyglada sprawa nagrzewania sie tych skorek w sloncu teraz kiedy sa takie upaly? wiem ze czarna niby nie jest ale zawsze...

da sie tego dotknac po nagrzaniu czy jest tragedia? pytam bo nosze sie z zamiarem kupna identycznej skorki jak ta twoja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nie jest źle, wiadomo każdy ma inne odczucia ale jak pogrzeje to przypażyć lubi(pare minut odsuniete szyby i luz) ale coś za coś, wkładaj skóre ani się nie zastanawiaj, lans ma byc:decayed:

Kolejne mody:

-4x el.szyby

-wskaźnik doładowania turbo

- wirus

-na przednią szybę znak audi COOO w czarnym macie i na tylna coś kminie tylko co?:wink:

Panowie doradzcie jakie kolorek dekorów sobie zrobić, dodam, że bedą oklejane także wybór spory, chce jakos spasować kolor pod wnętrze i elementy czarnego matu.

Kminie nad aluminium szczotkowanym ale do niczego nie pasuje, czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jeszcze odnosnie tych skor to sa od sedana czy avanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan

---------- Post dopisany 27-07-2012 at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 11:05 ----------

Witam, chwile tutaj nie zagladalem a w audi zawital program na 155ps i 312Nm, wskaznik doladowania turbo, no i reflektorki zrobione na czarno plus hallo i kierunki folia rozniez w czern. Kolejne plany to pakiet S4 zderzaki i progi, pomalowanie auta na kolor jak moj tylko troche ciemniejszy a mianowicie na taki jak RS4 maja badz opchniecie tego i zakup a6 kombi 2.7 T

d7042f89e3d7a047med.jpg

86a68b69f4c7d090med.jpg

Czas pokaze, pozdro

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2012 at 01:22 ----------

Mala sesja,czekam na komenty pozytywne jak i negatywne:wink:

b4298a66.jpg4b696b58.jpg996ae062.jpgb33b88d6.jpg19d1ac05.jpg67a05438.jpg

---------- Post dopisany 11-09-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 23:49 ----------

Na tygodniach wskocza nowe graty:

-312mm na przod, przy okazji nowy plyn, piaskowanie i proszek (nowy kolor moze pomarancz ale nie wiem czy z czasem wyrobie wiec moze sie to przelozyc na wiosne)

-ic

-dekory aluminium zwykle a nie amelenium szczotkowane:decayed:

-na tyl balwanki i dystans HR jakis tam mam cos kolo 15mm moze wiecej a na przod twardszy odboj bo ten:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie go pomodziłeś :thumbup1: podoba mi się pomysł z pomalowaniem znaczków oooo z dekielków w kolor zacisków. W którym miejscu montowałeś turboBoost? Daj jakieś foto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z malowaniem znaczka.

Żółte halo - tego brakuje.

ng3qqr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie przemawia do mnie zolte halo, bede w kraju to kupie folie i zobacze

Zdjecie bosta zapodam wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napewno nie moje

radim zdjecia bosta jest na 1 stronie a zamontowany jest kolo slupka z tym ze nie na uchwycie jaki daje producent a na 2 kroplach sylikonu jedna na desce, druga na slupek i sie trzyma, w pozniejszym czasie zegar pojdzie w slupek ale doloze jeszcze 1 zegar i sie calosc ogarnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radim zdjecia bosta jest na 1 stronie a zamontowany jest kolo slupka

:thumbup1:

a od czego będziesz zakładał drugi wskaźnik?

Podoba mi się Twoja jasna skórka :kox: (wiem, że to trochę mogło zabrzmieć pedalsko :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie sie prezetuje, piekny masz kolor:kox:

Widzial bym tu bbs rs albo lm bylo by pieknie mam podobna u iebie w miejscowosci tylko ze taka kawowa i na bbs-ach, poprostu kozak

pozdro

:wink:

Wskaznik temperatury oleju, skora wielu osobom sie widzi wiec nie zabrzmialo pedalsko:wink:

Klajtekkk21 ja szukam kolek a Ty swoje sprzedales?

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 09:04 ----------

A wiec tak wlecialy nowe graty jak wyzej pisalem:

-fmic

-dekory szare aluminium

-312 heble plus nowy plyn ferodo

-filtry i olej Liqui Moly

-odboje przod KYB i tyl od golfa

-dystans na tyl 15mm do felgi 8J et 35

-nowe sprzeglo kompresora klimy

-termostat:decayed:

Ten etap zakonczony, czas na kolejny:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki jak masz za montowane te odboje z golfa, chociaz troche sie dziwie ze Ci gwint dobija bo SS taki bardzo "miętki" nie jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotki jak masz za montowane te odboje z golfa, chociaz troche sie dziwie ze Ci gwint dobija bo SS taki bardzo "miętki" nie jest :decayed:

mietki jest SS na tyle ale na nowych odbojach jest o wiele lepiej

20121002_233741_zps4cb255d7.jpg

tutaj musialem przerobic troche tulejke co by sie nie stalo to co ostanio:kwasny:20121002_235027_zps58ac9c47.jpg

20121003_000214_zpsf1339bfa.jpg

fmic ktorego malo widac

20121004_150649_zps3d787dca.jpg

czujniki parkowania jeszcze wlecialy ale slabo je widac na foto

20121006_165419_zpsf736e8cb.jpg

a tutaj brembo jak widac porazka:kwasny: ale za to wlecialy 312 ferodo

20121006_195809_zps4446a55c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj musialem przerobic troche tulejke co by sie nie stalo to co ostanio

A co się stało z tą tuleją? Tak szybko się wyrobiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj musialem przerobic troche tulejke co by sie nie stalo to co ostanio

A co się stało z tą tuleją? Tak szybko się wyrobiła?

nie wyrobila sie tylko jak widac na foto oberwalo ja i amor zjechal z niej i sie zrobilo takie cos:20120929_183326_zps51a77d96.jpg i zeby tego uniknac na drugiej stronie przeciolem ta metalowa tulejke i zebralem na grubosc podkladki i teraz pewniejsze bedzie a efekt zjechania amora z tulejki:20120929_174148_zpsdbfff34c.jpg 140km/h i jedno wielkie pierdolniecie:kwasny: dobrze ze zaczelo trzasc calym autem i zwolnilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam bo na przyszły sezon planuje FMIC w AJM i takie pytanie jakiego wsadziłeś i co dorabiałeś itp a tak po za tym autko bardzo fajne foteliki wiele zmieniają :wink:

PW:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...