Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Anteny brak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam taki problem : kupiłem auto i ktoś przed sprzedażą brutalnie wytargał to co tam było grającego prawdopodobnie navi ( na pewno duża), pozostały dwie kosti ISO i kilka cienkich klabelków luźnych :disgust: .

Z tym można sobie popradzić ale problem jest z anteną, po prostu jej nie ma.

Gdzie jej szukać skąd ona wychodzi, prosze o jakieś wskazówki.

Opublikowano

Anteny do radia są w tylnych szybach ( w limuzynie chyba też ), jeśli dodatkowo na dachu nie masz anteny (płetwa) to nie miałeś oryginalnej navi .

Opublikowano
  • Autor

Mi raczej chodzi o sam przewód anteny radiowej, myśle że nikt jej nie wyciągnął :( . Patrząc jednak tam po tych wiązkach nie widze, juz rozkręciłem częśc środkowego tunelu, widopcznosć raczej dobra (zważywszy na okoliczności) , a jednak nie ma śladu po antenie od radia. [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 21:42 _________________________________________________Odczepiłem tylny element z podsufitki tam podobno ma być antena. W moim przypadku zostały tylko slady że coś tam było, są miejsca (zatrzaski) aby coś tam wpiąć ,ale tego czegoś brak... Jak to możliwe aby ktoś wyciągnął antene :shocked:

Opublikowano

Hmm a ja mam płetę a ori navi nie miałem. Montowali takie do concerta ?

Opublikowano

Potwierdzam to co mówił mój przedmówca. Ja rownież miałem ori płetwę lecz navi nie chciała na niej chodzic :disgust:

Opublikowano

Piszesz że nie chciała navi chodzić ? Ja nie probowałem. Z taką kupiłem auto.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A jak jest w Avancie?

Czy te paski w tylnych bocznych szybach to anteny? Czy są to tylko anteny czy tez spełniają rolę ogrzewania?

Opublikowano

Hmm a ja mam płetę a ori navi nie miałem. Montowali takie do concerta ?

Między zegarami na ekranie też nie masz?

Opublikowano

Między zegarami na ekranie też nie masz?

No nie mam. Chyba u mnie płetwa służyła wyłącznie do zestawu głośnomówiącego.

Opublikowano

Tak, pletwa to tez antena GSM. Sa 2 rodzaje pletw - anteny gsm oraz gsm/gps.

Anteny w bocznych szybach w avancie to radio.

Opublikowano

Tak ja też fabrycznie nie miałem żadnej antent na dachu.Jest w szybaczh bocznych. :)

Opublikowano

Tak, pletwa to tez antena GSM. Sa 2 rodzaje pletw - anteny gsm oraz gsm/gps.

Anteny w bocznych szybach w avancie to radio.

Czyli niekoniecznie ta antena będzie współpracowała z RNS?

Opublikowano

Jesli masz na mysli navi, to anteny radiowe Ci nie pomoga :)

Najlepiej wrzucic antene GPS gdzies pod zegary.

Opublikowano

aha czyli nie ma z tym większych problemów widze.

Opublikowano

Ale czekaj... masz Avanta, chcesz wrzucic RNS-E, wiec w Twoim przypadki wystarczy zmiana anteny GSM na GPS/GSM. Ja kupilem swoja na allegro za 100zl.

Cofam poprzedniego posta, zakrecilem sie ;)

Opublikowano

Hehe ok. na razie to tylko pomysły na przyszłość ale warto zbierać informacje wcześniej. Kończmy OT.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.