Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Elektryczne szyby tyl


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio dolozylem sobie elektryczne szyb na tyl (mialem tylko przod). pociagnalem cala wiazke kabli, wszystko podlaczylem i... prawie dziala. Otoz nie dziala mi lewa tylnia strona. Ale tylko z tylu na przycisku nic nie dziala. Z przodu na panelu jak wcisne to wszystko smiga. Wszystkie szyby dzialaja. Przyciski sprawdzone. Wszystkie wygladaja ok.

Z panelu kierowcy czasami ta szyba jak chce zamknac to zacznie sie zamykac ale zatrzyma sie i potrafi nawet otworzyc sie do konca spowrotem. Domykanie z pilota na ta szybe rowniez czasami nie zadziala.

A tak poza tym to otwieranie szyb z pilota dziala tylko na prawa strone.

Brak jakis bledow na VAGu.

Ktos wie o co moze z tym chodzi?[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 19:24_________________________________________________Mam kolejne ciekawostki na temat zamontowania tej elektryki na tyl. Jesli uzyje domykania lub otwierania szyb z pilota i pozniej zamkne samochod z pilota to nie zamyka mi sie klapa bagaznika. I nie dziala domykanie szyb z kluczyka. Tylko z pilota. Ktos wie o co z tym chodzi?[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:54_________________________________________________Wlasnie zauwazylem kolejna ciekawostke. Auto od wczoraj nie odpalane, stoi caly czas zamkniete. I teraz jak jest ciemno to zauwazylem ze nie gasnie podswietlenie przyciskow od szyb. Ten na szybie ktora nie dziala swieci normalnie jasno a reszta to jest takie delikatne swiecenie. Czy to jest wina kabli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. właśnie ja sie biore za zakładanie el szyb na tył. czy mógłbys mi powiedziec jak je podłączyłeś ? jakiś rysunek swojej roboty byś podrzucił na forum? pytanie czy wiązka z każdej szyby idzie oddzielnie pod panel sterowania u kierowcy. czy sa łączone jakoś pod drodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...