Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

heh nie liczy sie kasa w tym przypadku a banan po modach

s4b6 bys mial ale nic nie zmodzone i zero satysfakcji a chyba wg mnie o to w tym chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bardzo zacne:slina:... do dzisiaj zaluje ze swoja sprzedalem:facepalm:... nigdy nie zapomne skwaszonych mord bet-driverow i agro-golfow jak dostawali w d... od "podrdzewialego" opla... a tak btw nie lepiej dbilasa zalozyc niz lexa? mysle ze to chyba najlepsza opcja do xe ktore i tak zapier.... jak wsciekle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam całośc dedykowana lexa czyli ssacy, wydechowy , środkowy ..kiedys tez miałem koncowy . ale zrezygnowałem i walkera zakupilem ponieważ jest bardzo podobny de seryjnego "eberspachera "a dblas to inna bajjka...bardzo ciezki temat do zdobycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladny set lexow.... na ile ps. strojone? i kto Ci robil? ja zawsze chorowalem na leta ale wyszlo ze sprzedalem i kupilem wtedy pierwsze audi s4 zreszta... mimo to szacunek i sentyment pozostal do tych malych zap....dalaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie stroiłem ale 170 musi miec...daje rade...licznik zamyka;P...myslałem, zeby wsadzic leta ale narazie odpusciłem.. z reszta w audi wsadziłem kilka PLnów zeby z 110 160 kuników osiagnac ...pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie ...zazwyczaj zlot jest ok 600-700km ode mnie a wiadomo praca nie za bardzo pozwala pchac sie tyle km zeby zobaczyc i wracac znow tyle samo to sie wogóle nie kalkuluje ..w tym roku ma byc w Sielpi koło Kielc czyli 450km ode mnie...moze ..moze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bylem w tomaszowie i zamosciu.... tam ktos ma dbilasa z wawy niepamietam juz kto ale moze warto oblookac jak to jezdzi.... no jak masz 170 +/- to jak wybebeszysz tyl to bedzie :shock3: .... powodzenia w modach i bedee tu zagladac jak sie astra "prowadzi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko..nie nie nic nie wybebeszam to drogowe auto a nie na pola.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko..nie nie nic nie wybebeszam to drogowe auto a nie na pola.....

mialem na mysli kreske:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zapomniałem wstawić autko do garazu i spadł na nie 1szy sniego od 2 lat:)

sam_0748_min.jpg

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 18:50 ----------

decyzja zapadła ...pod koniec miesiaca wyciagam silnik i wsadzam uturbione 2.0;).....moze ktoś chetny na jednostke c20xe na osprzecie lexmaula?

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 20:35 ----------

czas odświeżyć troszke temat a mianowicie ...

zakupiłem taki oto setup

sam_0838_min.jpg sam_0836_min.jpg sam_0837_min.jpg

a tutaj kilka fotek z wyciagania silnika

sam_0852_min.jpg sam_0853_min.jpg sam_0854_min.jpg sam_0856_min.jpg sam_0858_min.jpg sam_0865_min.jpg sam_0862_min.jpg

zakupiony silnik został zawieziony do mechanika , zeby powymieniał takie pierdoły jak rozzrad , uszczelki, uszczelniacze itp

sam_0877_min.jpg sam_0880_min.jpg sam_0879_min.jpg sam_0878_min.jpg

tydzień nic przy aucie nie robilem dopiero dzisija ide cos pogrzebac....walcze naarzie z tarczami na przód ..zakupiłem 300 i trzeba zejśc do 284, wywazyc i takie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrazenie

bedzie diabel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pij tyle "sztan-ie" :whistling::polew::drunk:

te dwie kraty w garazu mowia wszystko

:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a qrde szatan nie sztan ehhe...kraty puste ......dzisiaj walczylismy 3 godziny z wiazka i dalej jestesmy w czarnej du...wiesz rozcinanie starej i w nowe peszle wkladanie , w komorze silnika wszystko juz ladnie zapeszlowane..jutro bede wiazke konczył i zakładal swap hamulców .....284 do budy astry w zupełności wystarczy

---------- Post dopisany 23-07-2013 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 22:27 ----------

autko pali jeździ nie ma tragedii..narazie pompuje tylko 0.8 bara , ale juz były próby chwilowe na 1bar , ale temp spalin siegala 1000stopni

czas troszke odświerzyc temat..a mianowicie..autko dostało nowe przednie andkola,grill ze znaczkiem, a dzisiaj zakupilem tarcze do recznego(za 2 tyg przeglad) i

pasy do owiniecia kol wydechowego i DP , nowe świece irydowe

b_,m_min.jpgb_,m_(1)_min.jpg fxj_1_min.jpg xk_1_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak swieczki wpadly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arre...wczoraj wywaliłem dywanik spod nóg i okazało sie , ze skubany lezał pod pedałem gazu i ograniczał mi depniecie do dechy...wywaliłem go i auto odrzyło;)

wczoraj w 35st w cieniu (a ja oczywiście tak w garazu rozebrałem wszystko , ze bylem w słoncu) rozebrałem od strony pazarzera piaste i wstawiłem nowa , poniewaz moja sie dozłownie zatarła..ciezko ja przekreciś po wymontowaniu...zakupiłem od razu nowe tarcze recznego i zestaw naprawczy do mocowania szczęk...wyregulowałem reczny i teraz jakos to sie trzyma kupy...zalałem nowy olej , nowy filtr..a zakupiłem również nowy czujnik do powercapa - do sterowania wtryskami czy coś takiego (niestety auto dalej jak zimne to opada z obrotów - juz chyba wszystko wymieniłem co mogłem)

kilka fotek z meczarni;P

sam_1420_min.jpg sam_1421_min.jpg sam_1422_min.jpg sam_1423_min.jpg sam_1424_min.jpg

a tutaj fotko jak aktualnie jest pod maska ..w miare poukladane wszystko na swoje miejsce..ciasno jak diabli

sam_1425_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam u ciebie z klockami hamulcowymi z przodu? :decayed: sprzątałem garaż i znalazłem komplet kupiony do mojego gsi ale nigdy nie zamontowany

ferrodo premier jak chcesz to wal na pw wyślę za cos dobrego do picia :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jako tak ogarniete ..dmucham sobie 0.95 bara i jakos to jedzie ..na wiosne bede wymieniał wtryski bo te seryjne ledwo łacza koniec z koncem ..zamiast 305 wskocza 470tki z zapasem lekkim;P ..póxniej wiadomo jakas wydajniejsza pompa i moze cosik doładowanie podskoczy ....aczkolwiek przydało by sie teraz korby zakuc ehhe....kilka razy miertzyłem sobie 0-100 km/h wychodzi w granicach 6seq ...problemy delikatne z trakcja niesttey mimo 215stek w 16stce..ale wiosna idzie;P wiec moze jakiś slick wskoczy..tak czy siak auto na zime zamykam w garazu i bede przepalał raz na 2 tyg..chyba , ze nie bedzie śniegu zima to bede czasem na drogi wyskakiwał , chociaz bez zimówek ..poniewaz sprzedalem , zeby nie kusiły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...