Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem takim swego czasu tylko że 1,4 60KM :) Bardzo fajne autko z niezniszczalnym zawieszeniem na nasze drogi :) Zrób swoją na takie coś..heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuDJ czy ja wiem czy takie niezniszczalne??

na seryjnym nigdy nie jeździłem a Tutaj mam KoniSport z reg Twardości na sprezynkach H&R i powiem tak: amory prawie 6 lat w aucie i : przód 68% tył 88% (sierpień 2011 na przeglądzie) ale....koncówki drazków , sworznie łaczniki stabilizatorów , tulejki wymieniam wszystkie na nowe i to nei zadne tanie dziadostwa co 2 lata :gwizdanie:

wiec jak widac nie ma rzeczy niezniszczalnych;P[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 15:20_________________________________________________wczoraj w koncu sie wziąłem za przód i oto efekty ..strona od kierowcy i podwozie

imgp4158b.th.jpg imgp4159f.th.jpg imgp4157.th.jpg

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 10:40_________________________________________________i kolejne fotki ..jutro składam....

imgp4164k.th.jpg imgp4165r.th.jpg imgp4166s.th.jpg imgp4167d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty koleś jesteś :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. 2 lata temu tez sie bawilem tak jak Ty autkami tylko ze bylo to vw corrado G60 przerobione na turbo K04. Autko mialem dopieszczone do ostatniej srubki wystarczyla chwila i gosc mi wymusil pierwszenstwo i prawie rok pracy przy aucie w plecy:(

Fajnie ze masz taka zajawke:) Podziwiam takich chlopakow ktorzy maja jakis cel i checi dlubania przy tych starszych "klasykach":)

Foteczka mojego corradka:)

DSC05516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupowałem astre prawie 6 lat temu to ogladałem corrado...wybrałem astre ze względu dostepności czesci....ale corrado zawsze mi sie podobobało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman ta??????a mi odpowiadaja...bez zbednych komentarzy

Gdzie tu masz zbędny komentarz ?

Fotele są kiepskie..ogólnie to śmietnik straszny.. gąbki są delikatne, stelaż zrobiony chyba z odzysku, mocowanie które było seryjne to na sam widok przywołuje śmiech .. o skajkowym poszyciu na suwaki nie wspomnę ( u Ciebie akurat chyba ich nie ma )

Akurat tak się składa, że mam takie fotele i to był najgorszy zakup w moim życiu.. te wszystkie podrobione kubły nadają się tylko na pokaz.

Jak się chce mieć coś trwałego to lepiej wyrezać kubły o STI , EVO czy Civica TyperR.

Jeśli nie znosisz krytyki to Twój problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj poszedł ............dymek spod kierownicy ..okazało sie ze spaliło sie takie ustrojstwo imgp4191n.th.jpg imgp4193a.th.jpg imgp4192.th.jpg

i przy okazji został wywaliny licznik kóry nie łaczył gdzies i rozłączał indigo ...wiec mój stary licznik po około 2 latach wrócił do łask

imgp4194.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o skórze to Recaro Conolly świetnie w Asterixie pasuje i jest MEGA wygodny. Cieżko nawet w zakręcie w nich wyjechać :)

Wywal filtr węglowy - podłużnice Ci zeżre od tego gówna - KAŻDY Kadett z tym chadziajastwem w miejscu jego mocowania miał wpierdzielona podłużnice...

Co do silnika - może wystarczy niektórym ale ja bym poszedł w moc jak jest już ladna buda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bylem jeszcze raz dzisiaj na boisku ale teraz lepiej sie bawilem;P więcej sniegu

dscf7697r.jpg

dscf7707j.jpg

dscf7708m.jpg

dscf7717w.jpg

dscf7702x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu zima odpuściła i od razu letni setup zagościł ...amorki skrecone na "taczke" i mozna ruszac na drogi

po mału zaczynam sie brac za autko ...połamany grill na śmeitnik a czeka juz nowy w podkładzie....i jeszcze tylko ori lampki musze kupić(ze wzgledów stylistycznych) nie z powodu złego świecenia mimo ze sonar!!( 3 foto lamp jakie będa)

imgp3518.jpg

2183639703.jpg

1253907322.jpg

Uploaded with ImageShack.us

---------- Post dopisany 24-05-2012 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 10:57 ----------

i nadeszła ta chwila ..dzisiaj zamontowałem lampy od kolegi z forum i kupiłem klierunki na allegro i wkoncu zamontowałem grill od kolegi Zieluz i tak to wyglada: (grill oczywiscie bede malowąał ale to nie teraz narazie taki setup ...ocencie sami

imgp4448y.jpg

imgp4449g.jpg

imgp4450j.jpg

imgp4451.jpg[/url

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

i nadeszła ta chwila ..dzisiaj zamontowałem lampy od kolegi z forum i kupiłem klierunki na allegro i wkoncu zamontowałem grill od kolegi Zieluz i tak to wyglada: (grill oczywiscie bede malowąał ale to nie teraz narazie taki setup ...ocencie sami

imgp4448y.jpg

imgp4449g.jpg

imgp4450j.jpg

imgp4451.jpg[/url

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2012 at 21:49 ----------

dzisiaj wyjechałem z garazu i przy okazji kilka fotek strzeliłem

sam0015n.jpg

sam0019l.jpg

sam0027dv.jpg

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 19:14 ----------

znalazłem filmik w telefonie sprzed około 2 lat jak brat jechał do Wiednia ..nagrywane jakims nedznym kalkulatorem ale najwazniejsze widac...jeszcze stare zegary nawet sa hehee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadeszła ta chwila ..dzisiaj zamontowałem lampy od kolegi z forum i kupiłem klierunki na allegro i wkoncu zamontowałem grill od kolegi Zieluz i tak to wyglada: (grill oczywiscie bede malowąał ale to nie teraz narazie taki setup ...ocencie sami

No z tymi lampami od razu lepiej :) To są chyba samoróby co? Ja w astrze miałem ciemne Silti, też dobrze wyglądały.

Ogólnie nieźle miałeś auto zjedzone, ale też widać że dobrze zrobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było zjedzone było......do sa orginalne carello ale przyciemnione od środka .....aktualnie astra stoi w garazu i czeka na nowe półoski , bo 2 tyg temu przed zmiana z letniego na zimowe ogumienie tak poszedłem piecem na 2 biegach do odciecia, że przeguby zaczeły strzelac........ale juz paczka do mnie frunie takze w tyg pare godzin w garazu i zloże wszystko do kupy

---------- Post dopisany 23-11-2012 at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 21:54 ----------

dzisiaj wymieniłem półoski i wszystko idelanie w aucie ani drgawki ale pojawił sie inny problem...w postaci dziury wieklkości piłeczki pingpongowej w pokrywce od skrzyni od dołu i wcale nic nie uderzyło od zewnatrz tylko cos w środku sie urwało...autko ma zero oleju w skrzyni coś urwane a jeździ elegancko tylko troszke zaczyna skrzynia wyc od 3ciego biegu ale olac to;P..takze szukam skrzyni w stanie bdb;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniłem półoski i wszystko idelanie w aucie ani drgawki ale pojawił sie inny problem...w postaci dziury wieklkości piłeczki pingpongowej w pokrywce od skrzyni od dołu i wcale nic nie uderzyło od zewnatrz tylko cos w środku sie urwało...autko ma zero oleju w skrzyni coś urwane a jeździ elegancko tylko troszke zaczyna skrzynia wyc od 3ciego biegu ale olac to;P..takze szukam skrzyni w stanie bdb;P

Widzę że co chwilę coś się dzieje z autem, to niedobrze, bo w którymś momencie może się odechcieć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa tzw drobne usterki.......za 300 zł mam juz upatrzona bdb skrzynie;P.......to jest tzw zabaweczka no i zarazem skarbonka...ale jak sie nie pali i nie pije(za czesto) to mozna sobie pozwolic na takie "pierdółki" a mina kierowcy w aucie nowszym za kupe kasy z wieksza ilościa koni bezcenna

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 20:14 ----------

skrzynia zakupiona F16 z przełozeniami WR 3.55 z Vectry A 1,2,3 krótsze biegi a 4 i 5tka długa czyli w sam raz na starty ze świateł;P 4 lutego zaczynam wyciagac skrzynie i montowac ta..

---------- Post dopisany 04-02-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 12:25 ----------

skrzynia wyciagnieta , na koniec jeszzce poleciałem nia 170km/h

tak to wyglada po wyciagnieciu

sam_0591_min.jpg

przy okazji wymyłem sanki...ucierpiał niestety wydech podczas demontazu (ta blaszka mocujaca odpadla...sama :rotfl: , ale od razu zostało wszystko porzadnie zaspawane....

zamówiłem nowe łożysko oporowe , uszczelke wydechu, olej do skrzyni,jakiś cement do wydechu a i okazało sie , ze łapa tylna skrzyni rozwalona wiec od razu nowa wskoczy ...wszystko o 10 rano jutro bede miał na stole i zaczynam z Lewanem wkladac..zajeło nam wyciaganie wszystkiego 2h ale bez spieszenia sie takze dobrze poszło...

sam_0593_min.jpg sam_0594_min.jpg sam_0600_min.jpg sam_0595_min.jpg sam_0597_min.jpg sam_0598_min.jpg sam_0596_min.jpg

jutro wkladamy graty i testy;P

---------- Post dopisany 01-03-2013 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 17:07 ----------

i jak to wyglada ..lepiej?

sam_0730_min.jpg sam_0731_min.jpg

na drugim zdjeciu widac jak maska jest powyginana od wystrzału amora(2 lata temu w Wiedniu braciszkowi wywaliło amora w maske) dlatego szukam w stanie bdb jakby co w tym kolorze;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun wielki za prace :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 6 lat zabawy...prawde mówiac to by s4b6 na wypasie stało w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...