Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Astra Gsi C20xe Lexmaul ->C20LET


matyss___

Rekomendowane odpowiedzi

siemka..ma sie dobrze...nowe pierdólki juzz akupione i czekaja na montaz a mianowicie..sprezyny komplet voglanda, Downpipe 3 cale z kwasiaka tez juz zamowiony , reszte bede sam spawał do konca na 2.75 cala...turbo planuje owinac bandażem no i ogólnie zaweiche cała z przodu chyba walne w poliuretan..takze po malu do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzien temu 4 km od domu skrzynia biegów na 2ce odmówila posłuszeństwa i czas było sie zabrac za mody...

skrzynia już wyciagnieta i uzbrojona nastepna....przy okazji zamówiłem nowe łozyska, simeringi i oringi ze skrzyni...,

sciagnełem cale zawieszenie vo bede zmieniał sprezyny na voglanda i okaząło sie , z jeden amor koni nie trzyma jak powinien..juz zawieziony w odpowiednie rece do regeneracji ,przy oakzji wskocza nowe poduszki amortyzatorów i łozyska,guma na pólośce tez jedna padła ,uszczelka miski olejowej takze zamówiona,olej do silnika , olej do skrzyni, przwód hamulcowy od strony pasazera tez wskoczy nowy...wywale tazke miske olejowa bo ta ktoś spawał i wstawie swoja z c20xe

ściagnałem zderzak z przodu i okazao sie , ze intercooler jest dziurawy wiec idzie na smietnik a zakupiłem nowy wraz z nowymi wszystkimi silokonami,opaskami..

przy okazji juz zrobie troszke wydech..Dp 3cale( ponoc wysłany od Materaca),zakupiłem v0banda i metr rury 3 cale zeby chociaż wydech na nowo do połówy naarzie zrobic..oto kilka fotek z prac

sam_2795_min.jpg sam_2796_min.jpg sam_2797_min.jpg sam_2798_min.jpg sam_2800_min.jpg sam_2801_min.jpg

sam_2802_min.jpg sam_2803_min.jpg sam_2804_min.jpg sam_2807_min.jpg sam_2805_min.jpg sam_2808_min.jpg sam_2809_min.jpg

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 22:28 ----------

amorki wróciły już z regeneracji...zakupiłem uszczelke miski victora reinza i rozebrałem skrzynie ..troszke sie narobiło;) :wstyd:

sam_2811_min.jpg sam_2812_min.jpg sam_2810_min.jpg sam_2813_min.jpg sam_2815_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się przegląda ten wątek :) przypominają się czasy mojego pierwszego auta :)

powodzenia :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj doszedł od Materaca Dp ..od razu został owiniety bandażem...przyszło takze nowe sprzegło, ale neistety pod płaski zamach a ja mam niestety garnkowy ...(chyba , ze ktoś chce za tyle ile dałem komplet luk 425 zł z wys)

dzisiaj takze wykreciłem kolanko Dp i ściagnałem kołoz amachowe celem sprawdzenia stanu simeringu wału.. zamówiłem takze nowe odboje amorów

sam_2816_min.jpg sam_2817_1_min.jpg sam_2818_1_min.jpg sam_2820_min.jpg

za zderzak zapewne bede zlinczowany , ale niestety tak musi byc celem lepszego chłodzenia..oczywiście byłem w wydziale komunikacji i droga kretactwa i oszustwa załatwiłem sobie rejestracje kwadratowa na przód i niebawem ja odbiore.. w zderzak zapewne wpadnie wiejski siateks;P

sam_2821_min.jpg

i jest takze znaczek na kalpie tył ale to juz ze 3 miesiace sie z nim woże i sie zapomniałem pochwalic;P

sam_2822_min.jpg

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 22:05 ----------

autko poskładane..oto kilka fotek..po zamontowaniu tego Intercoolera czuć róznice..tamten to był poprostu śmeitnik dziurawy i tyle..

jeszzce musze znaczek nalepic , sanki dobrze dokrecic bo leko stukaja, ogólenie posprawdzac wszystko...uszczelka victora zamontowana, miska z moejgo silnika starego takze, przewód hamulcowy nowy wskoczył,przy okazjimontazu Dp od Materaca musiałem troche obciać skrzynie (zbedne odlewy)

sprezyny od BIGiego zamontowane i auto poszło mocno do góry..przynajmniej nie bede haczył DP ...

sam_2848_min.jpg sam_2849_min.jpg sam_2852_min.jpg sam_2853_min.jpg sam_2855_min.jpg

sam_2861_min.jpg sam_2866_min.jpg sam_2867_min.jpg sam_2874_min.jpg sam_2875_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnialo mi sie moje drugie auto.

Opel calibra :decayed:

14 lat temu robil zamieszanie:banan::polew:

Przejazd kolegi 2.0 LET pamietam do dzis:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...